ZOOM Cloud Meetings

zoom cloud meetings simgesi

ZOOM Toplu video görüşme uygulaması Pandemi döneminin parlayan uygulaması. Ders, İş , Toplantı (Meeting) ve diğer görüşmeler için bir nebzede olsa hayat akışının devam etmesine vesile oldu.Ücretsiz
Türkçe
121 MB
us.zoom.videomeetings
500 Milyon+
Android
5.6.4.1862
ZOOM Cloud Meetings Android Ekran Goruntuleri

Zoom Nasıl Kullanılır?

Bir toplantıya katılmak isterseniz, üye girişi yapmadan “Join a meeting” seçeneği ile yapabilirsiniz. Katılacağınız toplantı için karşınızda kişi size bir “ID” numarasını gönderir onu girerek toplantıya katılabilirsiniz. Ya da sisteme üye olup giriş yapabilirsiniz. Bunun için; ekranın sol alt köşedeki “Sign Up” seçeneğine tıklıyorsunuz. Mail adresinizi adınızı ve soyadınızı girip “Sign Up” butonuna basıyorsunuz. Mail adresinize gelen e-posta doğrulama mesajı ile aktive edip şifre oluşturuyorsunuz. Ana ekranın sağ tarafında ise “Sign In” seçeneği var buradan da eğer daha önce üye olmuşsanız giriş yapabilirsiniz. Tabi dilersiniz Facebook ya da Gmail üzerinden de rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Eğer toplantınıza birini katılmasını istiyorsanız uygulamaya giriş yaptıktan sonra ekranın üst köşesinde ki “ID” numarasını paylaşarak bir veya daha fazla kişiyi davet edebilirsiniz. Toplantı esnasında görüntü ve ses özelliklerini kapatabilir ve bu şekilde toplantıya katılım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ön kamera dilerseniz de arka kamera ile çalıştırabilirsiniz. Eğer görüşme yapacağınız ortam uygun değilse Zoom üzerinden arka plan değişikliği seçeneğini kullanabilirsiniz. “Choose Virtual Background” seçeneği ile arka plan için bir görsel seçebilirsiniz. Toplantıyı sonlandırmak için, sol üst köşe de bulunan “End” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Mute All seçeneği ile diğer katılımcıların sesini kapatabilirsiniz. Zoom ile ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz. Beyaz tahta özelliğini kullanıp, anlatmak istediklerinizi anlık olarak karşı tarafa iletebilirsiniz. “Schedule” ile ileri tarihler için toplantı planlaması yapabilirsiniz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir