Android

ZOOM Cloud Meetings

4.5/5 - ( 407 )
Zoom simgesi

ZOOM Cloud Meetings, bir çevrimiçi toplantı ve videoconference platformudur. Bu platform, çok sayıda kullanıcıyı bir araya getirme ve çeşitli iş amaçları için kullanılabilir. ZOOM Cloud Meetings, metin sohbetleri, sesli ve videolu görüşmeler, ekran paylaşımı gibi özellikleri sunar.Ücretsiz
Türkçe +13
242 MB
us.zoom.videomeetings
500 Milyon+
Android / iOS
5.12.9.10320

Ayrıca, ZOOM Cloud Meetings üzerinden çoklu katılımcılı toplantılar düzenleyebilir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

ZOOM Cloud Meetings, web tabanlı bir platform olduğu için, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir. Ayrıca, ZOOM Cloud Meetings uygulaması olarak da indirilebilir ve cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar için kullanılabilir. ZOOM Cloud Meetings, ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir, ancak ücretli abonelikler de sunar. Bu abonelikler, daha fazla özellik ve kapasite sunar.

  • Zoom Nasıl Kullanılır ?

    Bir toplantıya katılmak için, üye girişi yapmadan “Join a meeting” seçeneği ile yapabilirsiniz “hatta bilgisayardan giriş yapıyorsanız direk zoom.us adresinden hiç bir yazılım yüklemeden bir toplantıya katılmanız mümkün”. Katılacağınız toplantı için karşınızda kişi size bir “ID” numarasını gönderir onu girerek toplantıya katılabilirsiniz. Ya da sisteme üye olup giriş yapabilirsiniz. Bunun için; ekranın sol alt köşedeki “Sign Up” seçeneğine tıklıyorsunuz. Mail adresinizi adınızı ve soyadınızı girip “Sign Up” butonuna basıyorsunuz. Mail adresinize gelen e-posta doğrulama mesajı ile aktive edip şifre oluşturuyorsunuz. Ana ekranın sağ tarafında ise “Sign In” seçeneği var buradan da eğer daha önce üye olmuşsanız giriş yapabilirsiniz. Tabi dilersiniz Facebook ya da Gmail üzerinden de rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

    Eğer toplantınıza birini katılmasını istiyorsanız uygulamaya giriş yaptıktan sonra ekranın üst köşesinde ki “ID” numarasını paylaşarak bir veya daha fazla kişiyi davet edebilirsiniz. Toplantı esnasında görüntü ve ses özelliklerini kapatabilir ve bu şekilde toplantıya katılım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ön kamera dilerseniz de arka kamera ile çalıştırabilirsiniz. Eğer görüşme yapacağınız ortam uygun değilse Zoom üzerinden arka plan değişikliği seçeneğini kullanabilirsiniz. “Choose Virtual Background” seçeneği ile arka plan için bir görsel seçebilirsiniz. Toplantıyı sonlandırmak için, sol üst köşe de bulunan “End” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Mute All seçeneği ile diğer katılımcıların sesini kapatabilirsiniz. Zoom ile ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz. Beyaz tahta özelliğini kullanıp, anlatmak istediklerinizi anlık olarak karşı tarafa iletebilirsiniz. “Schedule” ile ileri tarihler için toplantı planlaması yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz