YouTube 5 milyar kullanıcısı olan devasa bir video platformudur. Keyifli vakit geçirebileceğiniz Eğlenceli videoların yanı sıra Eğitici , bilgilendirici v herhangi bir sorunun çözümünüde YouTube’da arama yapabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe
Cihaza göre değişir
com.google.android.youtube
5 Milyar+
Android
Cihaza göre değişir

YouTube Premium Abonelik Sistemi Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Günümüzün en popüler video paylaşım platformlarından biri olan YouTube, geçtiğimiz yıllar içerisinde Premium abonelik paketini duyurmuştu. Geçtiğimiz yıllar içerisinde duyurusu yapılan ve kullanıma sunulan özel abonelik paketi sayesinde kullanıcılar birçok önemli özellikten de yararlanmaya başladı. Söz konusu abonelik paketi sayesinde kullanıcılar reklamsız bir video izleme deneyimi yaşarken aynı zamanda kolaylıkla video indirebiliyor. Peki YouTube Premium ismi verilen abonelik paketi, kullanıcılara hangi özellikleri sunuyor?

Reklamsız Bir Deneyim

Günümüzün en popüler video izleme platformunun içerisinde yer alan reklamlar nedeniyle kullanıcılar epey sorun yaşayabilmektedir. Reklamlardan sıkılan kullanıcıların karşısına ise Premium isimli abonelik paketi çıkmaktadır. Söz konusu pakete abone olan kullanıcılar, herhangi bir reklama takılmadan kesintisiz bir şekilde videolarını izleyebilmektedir.

Dilediğiniz Videoyu İndirin

Abonelik sistemi içerisinde yer alan özellik sayesinde dilediğiniz videoyu indirebilir ve dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman kesintisiz bir şekilde ve internet bağlantısını kullanmadan izleyebilirsiniz.

Reklamsız Müzik Dinleyin

YouTube platformun sunduğu abonelik sistemi sayesinde dilediğiniz müziği reklamsız bir şekilde dinleyebilirsiniz. Ayrıca dinlediğiniz müziği arka plana alarak da diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için YouTube Music uygulaması indirip muzik için gelişmiştirilmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments