Youtube Go indir

YouTube Go ile videoları indir ve istediğin zaman internetin olmadan izle. İnternetin kısıtlı olduğu zamanlarda videoları istediğin boyutta indir ve izle veri tasarrufu et.Ücretsiz
Türkçe
Cihaza göre değişir
500 milyon+
Android
Cihaza göre değişir

YouTube Go Nedir? Ne işe yarar?

YouTube’daki Popüler videoları , filmleri , şarkıları ve çok daha fazlasını YouTube Go uygulaması ile indirebilir ve internetini kullanmadan dilediğin zaman YouTube Go uygulaması üzerinden izleyebilirsin. Videoları hangi ölçüde ve hangi boyutta indirmek istediğini seçerek indirebilir ve bu sayede veri kullanımını ve telefonunun hafızasını kontrol altında tutabilirsin.

Youtube Go uygulaması ile internet olmadan video izleme olanağına sahipsiniz. Ayrıca indirdiğiniz uygulamaları data kullanmadan başka kullanıcılara da gönderebilirsiniz. İndireceğiniz videoları telefonunuzun hafızasına veya SD kartına indirme seçenekleri mevcut. Uygulamanın sade ve kullanışlı bir arayüzü bulunuyor. Uygulamanın ana sayfasına her dönüşünüzde ana ekranda yer alan içerikler sürekli güncelleniyor. Uygulamada video önerileri, arama geçmişi ve arama istatistikleri gibi özellikler de mevcut. Videoları çeşitli kalite seçeneklerinde indirebiliyorsunuz. Yüksek kalitede indirdiğiniz videoların bile boyutları çok büyük değil. İnternetinizi kapattığınız zamanda bile bu indirdiğiniz videoları izleyebilir ve bluetooth üzerinden bu videoları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.


0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments