Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda ile TL yükleme , Tarife ve Paket kullanım bilgisi , değişikliği gibi işlemlerin yanı sıra elektronik ürün satın alabiliyorsun. Tam kapamanda çok uygun fiyatlara 15GB’a kadar internet.Ücretsiz
Türkçe
90 MB
com.vodafone.selfservis
10 Milyon+
Android
13.16
vodafone yanimda android ekran goruntuleri

Vodafone Yanımda Nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone’un bireysel müşterilerine sunduğu ücretsiz bir uygulamadır. Vodafone yanımda uygulaması tamamen hayatınızı kolaylaştırmak için vardır. Zamandan tasarruf edin, her nerede olursanız olun hattınızla ilgili işlerinizi orada halledin. Sürekli kampanyalar ile de her yerde anında kazanma şansı yakalayın. 15GB’a kadar haftalık bedava internet gibi hediyeler mevcut.

Size özel fırsatları takip edebilirsiniz. Paketinizdeki kalan kullanım haklarınız, geçmiş ve güncel fatura bilgisini görebilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerinizi, tarife değişikliği, ek paket satın alma ve cep lira yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Online Mağaza özelliği sayesinde onlarca telefon çeşidine ulaşabilir, inceleyebilir dilerseniz tarifenize ek ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Hiçbir ek ödeme gerçekleştirmeden kampanyalardan ve size özel fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hattınızı yurt dışına kapatmak ya 4.5 G uygulamanızı aktif hale getirmek için de kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde sürpriz hediyeler ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için, her hafta çarkı çevirip bu hediyeleri kazanın.

Vodafone Yanımda Şifresi Nasıl Alınır?

Vodafona yanımda uygulamasın kolaylaştırıcı özelliği olan, mobil şebeke ile internete bağlı olduğunuzda uygulamaya direk şifre girmeden giriş yapabiliyorsunuz. Tabiki hangi numara üzerinden bağlanıyorsunuz onun hizmetlerine bağlanıyorsunuz. Dilersen şifre için S yazıp 7000’e sms göndererek şifreni alabilirsin.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir