Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda ile TL yükleme , tarife değişikliği ve paket kullanım bilgisi gibi işlemlerin yanı sıra bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone’un bireysel müşterilerine sunduğu ücretsiz bir uygulamadır.Ücretsiz
Türkçe
78 MB
com.vodafone.selfservis
10 Milyon+
Android / iOS
15.01

Vodafone yanımda uygulaması tamamen hayatınızı kolaylaştırmak için vardır. Zamandan tasarruf edin, her nerede olursanız olun hattınızla ilgili işlerinizi orada halledin. Sürekli kampanyalar ile de her yerde anında kazanma şansı yakalayın. Çark çevirerek 50GB‘a kadar bedava internet kazanma fırsatı yakalın.

Size özel fırsatları takip edebilirsiniz. Paketinizdeki kalan kullanım haklarınız, geçmiş ve güncelfatura bilgisini görebilirsiniz. Fatura ödeme işlemlerinizi, tarife değişikliği, ek paket satın alma ve cep lira yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Online Mağaza özelliği sayesinde onlarca telefon , tablet ve elektronik alet çeşidine ulaşabilir, inceleyebilir dilerseniz tarifenize ek ödeme seçenekleri ile uygulama üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hiçbir ek ödeme gerçekleştirmeden kampanyalardan ve size özel fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hattınızı yurt dışına kapatmak ya 4.5 G uygulamanızı aktif hale getirmek için de kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifresi Nasıl Alınır?

Vodafone yanımda uygulamasın kolaylaştırıcı özelliği olan, mobil şebeke ile internete bağlı olduğunuz yerlerde uygulamaya direk şifre girmeden direk giriş yapabiliyorsunuz. Tabiki hangi numara üzerinden bağlanıyorsanız o numaranın yönetim paneline bağlanıyorsunuz. Yada şifre için S yazıp 7000’e sms göndererek şifreni alabilir telefon no ile giriş yapabilirsiniz.