Trendyol ile her kategoriden zengin ürün yelpazesinde ihtiyacın olanları uygun fiyatlara bulabilirsin. Teknoloji, ev, bahçe giyim, takı ve mobilya benzeri her alanda ürün bulabilir hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsin.Ücretsiz
Türkçe
Cihaza göre değişir
trendyol.com
10 Milyon+
Android
Cihaza göre değişir
Trendyol Android Ekran Görüntüleri

Trendyol Türkiye’de milyonlarca kişinin kullandığı internetten alışverişin kolay, hızlı ve güvenilir yapıldığı bir e-ticaret sitesidir. Kullanıcı ara yüzü oldukça kullanışlı ve kolaydır. Ücretsiz indirebilir ve ücretsiz üye olabilirsiniz. Trendyol’un en çok kullanılan alışveriş sitesi olmasının nedeni ise çok fazla ürün barındırıyor olmasıdır. İçerisinde, moda, elektronik, mobilya, gıda, çocuk, kozmetik gibi, onlarca kategori bulunmaktadır. Aynı zamanda yıllarca genişleyen bünyesinde sayılamayacak kadar markayı sığdırmıştır. Pazar yeri kavramı ile Trendyol harici satıcıları bünyesine katarak ürün yalpazesini inanılmaz seviyede artırmış hemen hemen aradağınız herşeyi bulabileceğiniz bir yer haline gelmiştir.

Trendyol uygulaması ile ikinci el ürünlere ulaşmanızda mümkündür. İkinci el ürün platformu olan Dolap’a Trendyol uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında Trendyol kendi markası olan Trendyolmilla ve Trendyol Man moda markalarını yaratmıştır ve çeşitli ürünlerini satışa sunmuştur. Trendyol müşteri memnuniyetine ön planda tutmuştur. Beğendiğiniz ürün hakkında bilgi almak için açıklayıcı ürün özelliklerine bakabilir ya da daha evvel satın alan kişilerin yorumlarına göz atabilirsiniz. Aynı zamanda kolay iade sistemi de mevcuttur.

Trendyol’dan indirimli ve avantajlı alışveriş yapmak için “Rozet“lere dikkat edin!

Son zamanlarda ürünlere rozetler ekleyen trendyol bunları 4 çeşide ayırarak kullanıcılara indirim avantaj düzeyi hakkında bilgi sunuyor. Sarı,Turuncu,Kırmızı ve kahve renklerinde olan rozetlerde yıldızlar bulunuyor. Yıldız sayısı fazla olan rozetlerde indirim oranı o derecede yüksek oluyor. Aman gözden kaçırmayın!


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments