TikTok

30 Ağustos 2020 - Android, Sosyal

TikTok indir

TikTok küresel Video topluluğuna sende ücretsiz katıl , istersen üye olmadan da kullanabilirsin. Dilersende sende video eklemek için basit adımları takip ederek TikTok’a hemen üye olabilirsin.Ücretsiz
Türkçe
81 MB
1 Milyar+
Android
17.4.4

Tiktok Nedir? Ne işe Yarar?

TikTok dünya çapında bir video topluluğudur. Hazır şablonlar içeren kısa videolar çekebilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsin .bunları milyonlarca kişinin izlemesi için anında ücretsiz paylaşabilirsin. Bir yandan da bir birinden keyifli milyonlarca video arasından ilgi alanınıza göre seçim yapar dilediğini izleyerek vakit geçirebilirsin. TikTok kendi içinde videolarına eklemek için efektler, çıkarmalar ve benzeri bir çok şey barındırır ve bu filtreleri kullanarak takipçi kitlene hikayelerini daha iyi anlatmana olanak sağlar.

TikTok inc tarafından geliştirilen bir diğer uygulama ile TikTok videolarını Duvar Kağıdı Haline getirebilirsin. Bu uygulamanın adı : TikTok Wall Picture Google play de ” 4 ” üzeri puan alarak kullanıcıların geneli itibariye çok beğenildiğini severek kullanıldığını söylebiliriz.


Yorumlar