Teams

Microsoft Teams uygulaması çalışma arkadaşlarınızla yan yana olmasanız bile Windows işletim sistemli cihazınızla ekip çalışması yapabilmenizi sağlayan bir yazılımdır ve başlangıç için ücretsizdir.Ücretsiz
Türkçe
104 MB
Windows
(Son sürüm)
Microsoft Teams Nedir?

Neredeyse işlerimiz tamamen bilgisayar ortamında yapılmaya başlandı. Windows Teams sanal ortamda çalışmanıza olanak sağlayacak bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde uzakta olan biriyle ya da yanına gidemeyeceğiniz biriyle uygulamadan yan yanaymış gibi çalışabileceksiniz. Bu sayede Windows Teams size zamandan tasarruf sağlayacak ve aynı zamanda evinizden veya bulunduğunuz ortamdan rahatça ekip çalışması yapacak, destek alacak veya destek vereceksiniz.

Windows Teams eğitim alanında da kullanılmaktadır. Özellikle uzaktan eğitimde kullanımı yaygındır. Öğrenciler aynı alanda olmadan ekipçe çalışabilirler.

Windows Teams uygulaması ile toplantı ve sunumlarınızı da kolaylıkla yapabilirsiniz. Windows Teams ile dosyalarınızı uzun uzun aramadan kolayca paylaşabilirsiniz.

İş ve eğitim dışında ise sohbet amaçlı kullanabilirsiniz. Görüşlerinizi paylaşabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir, cihazınızdan bir şeyler gösterebilirsiniz. Katılımcılarla aynı anda aynı ekranı izleyebilmeniz bu uygulama sayesinde mümkündür.

Windows Teams ile sesli ya da görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Nerede oldukları önemli olmaksızın on bin kişiye kadar katılımcıyla görüşebilirsiniz.