teams simgesi

Microsoft Teams uygulaması çalışma arkadaşlarınızla yan yana olmasanız bile Windows işletim sistemli cihazınızla ekip çalışması yapabilmenizi sağlayan bir uygulamadır.



Ücretsiz
Türkçe
104 MB
Windows
(Son sürüm)

Microsoft Teams Nedir?

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile işlerimiz tamamen sanal ortamda yapılmaya başlandı. Windows Teams sanal ortamda çalışmanıza olanak sağlayacak bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde uzakta olan biriyle ya da yanına gidemeyeceğiniz biriyle uygulamadan yan yanaymış gibi çalışabileceksiniz. Bu sayede Windows Teams size zamandan tasarruf sağlayacak ve aynı zamanda evinizden veya bulunduğunuz ortamdan rahatça çalışabileceksiniz.

Windows Teams eğitim alanında da kullanılmaktadır. Özellikle uzaktan eğitimde kullanımı yaygındır. Öğrenciler aynı alanda olmadan ekipçe çalışabilirler.

Windows Teams uygulaması ile toplantı ve sunumlarınızı da kolaylıkla yapabilirsiniz. Windows Teams ile dosyalarınızı uzun uzun aramadan kolayca paylaşabilirsiniz.

İş ve eğitim dışında ise sohbet amaçlı kullanabilirsiniz. Görüşlerinizi paylaşabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir, cihazınızdan bir şeyler gösterebilirsiniz. Katılımcılarla aynı anda aynı ekranı izleyebilmeniz bu uygulama sayesinde mümkündür.

Windows Teams ile sesli ya da görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Nerede oldukları önemli olmaksızın on bin kişiye kadar katılımcıyla görüşebilirsiniz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir