Snapchat simgesi

Yaşadığın anları Snapchat ile paylaş. Arkadaşlarınla yaşamını paylaş , sohbet et, oyunlar oyna. Toplu görüntülü sohbet aç. Ücretsiz yükle veya güncelleyerek hemen giriş yap.Ücretsiz
Türkçe
70.4 MB
com.snapchat.android
1 milyar+
Android
11.23.2.36

Snapchat nedir?

Snapchat akıllı telefonlar için geliştirilmiş sosyal medya uygulamalarının en beğenilenidir. İçerisindeki yaratıcı ve özgün fikirler çoğu sosyal medya uygulaması tarafından taklit edilmektedir. Arkadaşlarınız ve aileniz ile eğlenceli ve hızlı paylaşım yapmanın tadı Snapchat’te. Kendi kendine yok olma özelliği Snapchat’te hızlı ve sıkı bir kullanıcı kitlesine ulaşmasını sağlıyor. Fotoğraflarınız 1 ile 10 saniye arasında bir kalıcılık ile paylaşılıyor. Fotoğraflarınızda filtre, lens ve yazı ekleyerek farklı paylaşımlar oluşturabilirsiniz.

Snapchat, eğlenceli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat’te gönderdiğiniz resim veya videolara snap adı verilir. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz snapler anlıktır. Gönderdikten sonra silinir eğer ekran görüntüsü alınırsa size bildirim gelecektir. Daha özel konuşmalar için, sohbet bölümünü kullanabilirsiniz. Burada attığınız mesajlar anlıktır, görüntülendikten sonra kaybolur. Snapchat’te hikaye paylaşma özelliği vardır, hikayeler 24 saaat boyunca arkadaşlarınız tarafında görüntülenebilir. Snapchat’te bir de anılar bölümü vardır, buraya daha sonra kullanmak için snap kaydedebilirsiniz. Ve Snapchat için vazgeçilmez bir özellik olan filtreler, renkleri, tarzları, gölgeleri birbirinden farklı onlarca filtre özelikleri vardır. Çekerken animasyonlu bir görüntü elde etmek için lensleri kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı eklemek için Snapcode adındaki QR kodu kullanabilirsiniz. Snap Map özelliği Snapchat’e yeni eklenen ve konumunuzu paylaşabilir ve arkadaşlarınızın konumunu görebilirsiniz.

Snap Map özelliği sayesinde, işletmelerin adreslerini, açık olduğu saatleri, yorumları görebilirsiniz. Snapchat’te artık çektiğiniz fotoğrafları kaydet butonuyla kaydedebilirsiniz. Sanpchat’in de bir de keşfet sayfası bulunuyor. Tüm arkadaşlarınızın hikayelerini buradan görebilirsiniz. Hikayeler üzerinden sohbet başlatabilirsiniz. Farklı hesapları bulmak için de keşfet butonunu kullanabilirsiniz. Ünlü birçok Snapchat kullanıcısı ve içerik oluşturan platformları buradan ziyaret edin. Farklı ülkelerin, kültürlerini ve müziklerini tanıyın. Geliştirilmiş sanal 3 boyutlu Bitmoloji özelliği ile kendi yüzünüzü kullanarak oyunlar keşfedebilirsiniz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments