Sahibinden-com-simgesi

Sahibinden com uygulamasını indirerek Türkiye’nin en çok kullanılan ilan sitesine anında giriş yapabilirsiniz. Android için ücretsiz yükleyebilir ve ilk 3 ilanıda ücret ödemeden yayınlaybilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe
31.30 MB
com.sahibinden
10 Milyon+
Android
4.14.0

Online alışverişe öncülük eden platformlardan biri olan Sahibinden.com’da, aklınıza gelebilecek her alanda kendinize uygun alış-satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Özellikle son yıllarda hemen hemen her sektör, çevrim içi olarak hizmet verirken bu denli gelişen ve büyüyen bir oluşum, çok fazla kullanıcının güvenini kazanmayı başarmıştır. Kalacağınız evden alacağınız ikinci el ya da sıfır olarak herhangi bir eşyaya kadar internet üzerinden iletişime geçerek alış ve satış yapabilirsiniz. En önemli özelliklerinden biri ise, satıcı ve alıcı arasındaki işlemlerin gerçekleşmesi için herhangi bir aracı kuruma ya da bireye ihtiyaç duyulmamasıdır. Türkiye’de ilan ve alışverişte 2000 yılından beri en fazla tercih edilen platform Sahibinden.com:

 • Emlak
 • Vasıta
 • Alışveriş
 • İş Makineleri & Sanayi
 • Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning
 • Hizmetler
 • İş İlanları
 • Hayvanlar Âlemi
 • Özel Ders Verenler
 • Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet vermektedir.
 • Müşterilerin memnuniyetine yoğunlaşan temel prensipleriyle, güçlü ve güvenilir bir teknolojik altyapıya sahiptir.

Toplanan verilere göre en çok aranan sitelerde de başta gelmektedir. Alıcı da olabileceğiniz bu platformda isterseniz siz de satıcı olabilirsiniz. Herhangi bir satış işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak profilinizi oluşturmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ‘’İlan ver’’ linkine tıklayarak kategorinizi seçmelisiniz. İlan verme kurallarına uygun olarak gerekli bilgileri (ilanınıza ait başlık ve açıklamaları, fiyat ve ürün detaylarını, fotoğraf ve video görüntülerini, vb.) girdikten sonra ilanınız en geç 6 saat içinde yayınlanacaktır.

İstediğiniz her kategoriye kolayca ulaşabileceğiniz basit arayüzü ile çevrim içi olarak bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle gayrimenkul gibi konularda çok fazla tercih edilen Sahibinden.com, detaylı filtreleme sistemine sahip olup kullanıcıların çok fazla zaman kaybetmeden aradıklarını bulmalarına yardımcı olmaktadır. Çok fazla kullanıcıya sahip olan bu platformda, antika eşyalardan en yeni teknoloji telefonlara kadar ürün satışı yapılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile rakiplerini geride bırakmayı başararak çoğu insanın birinci tercihi haline gelmiştir. Hatta 2009 yılında sahibinden.com, Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “En İyi E-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde ödüle layık görülmüştür. Siz de en güvenli ve kaliteli alışverişin tadını çıkarmak için hemen indirebilirsiniz.

Sahibinden.com sahte ürün veya kullanıcılara karşı güvenlik sistemleriyle korunmaktadır. İşini profesyonelce yapan bir ekip ile müşteri odaklı çalışma anlayışına sahiptir.


Abone ol
Bildir
1 Yorum
Eski yorumlar
Yeni yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments

BER-KAN GAYRİMENKUL İSTANBUL