Pubg Mobile – Rüya Takım

Pubg mobile runik güç simgesi

Pubg Mobile, Rüya Takım güncellemesi geldi! Oyunun son versiyonunu hemen indirip ücretsiz yükle ve oynamaya başla. ” Eğlence parkı ” devasa tavşanı bul! Özgürce oyna!Ücretsiz
Türkçe
Cihaza göre değişir
com.tencent.ig
100 milyon+
Android
1.2.0

PUBG Mobile’da Eğlence Artık Doruklarda!
PlayerUnknown’s Battlegrounds kısaca PUBG kurucu Bluehole tarafından, ilk olarak 2017 yılında Microsoft Windows için çıkarılmıştır. 2018 yılında ise Pubg Mobile ilk çıkışını yapmış ve Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak sunulmuştur. Oyunun mobil versiyonu piyasaya sürüldükten sonra, son zamanların en popüler oyunu hale geldi. Pubg Mobile ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde özgürce oynama fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Pubg tam bir survivor oyunudur. Hayatta kalma mücadelesi konu alıyor, kendi çabalarınız ile silah, kask, mermi ve birçok ekipman bulmaya çalışıyorsunuz. Çetin bir mücadele sizi bekliyor, keskin gözleriniz ve akıllı hamleleriniz ile hayatta kalıp oyunu kazanmalısınız.

PUBG Mobile Rüya Takım

Pubg’nin gerçekçi oyun deneyimi, yeni güncellemeler ile bambaşka maceralara atılmanızı sağlıyor. Metro Royale, Royale Pass ve yeni silahlar, daha evvel deneyimlemediğiniz güçler, yeni güncelleme ile sunuluyor. Bunların dışında, yeni silah FAMAS, Metro Royale, Güç Zırhı Modu, Rüya Takım, Eğlence parkı gibi yepyeni güncellemeler geldi. Performans ve güvenlik iyileştirilmeleri yapıldı ve oyun daha hızlı hale getirildi. Oyuncuların hayatta kalma mücadelesi verdiği bu zorlu oyun, aşırı gerçekçi savaş mekaniklerini HD grafikler, 3D sesler, eğitim modları, sesli sohbet ve daha fazlasıyla yeni aksiyonlar yaratmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg içerisinde birden çok mod ve harita barındırıyor. Ama en bilinen ve en çok tercih edilen, 100 kişinin uçaktan bir haritaya atlaması ile başlayan klasik oyunudur. Oyun, kimsenin kimseye üstünlük kuramayacağı bir düzeyde başlar. İndiğiniz anda elinizde silah, kask, zırh hiçbir şey yok. Bu nedenle etraftaki ev ya barakalara girerek kendiniz ekipmanlarınızı tamamlamaya çalışırsınız Ama dikkatli olmalısınız sizden başka 99 kişi daha var. Amaç, bulduğunuz silahlarla diğer oyuncuları öldürüp, ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Hızlıca topladıklarınızı hayatta kalmak için kullanacaksınız. Kask, zırh ve sırt çantası için üç seviye var ne kadar yüksek seviye o kadar iyi koruma. Silah için çok fazla seçeneğiniz olacak ve mermi toplamayı da unutmayın. Sağlık çantası, el bombası gibi sayısız “loot” yapma şansınız olacak. Lootlamak Pubg oynayanların sıklıkla kullandığı bir kelimedir, aslında yağmalamak ya da ganimet toplamak anlamına gelir.

Pubg’yi sanki sadece tek başına oynan bir oyun gibi anlattık ama öyle değil. İsterseniz dört kişilik arkadaş grubunuz ya da iki kişilik grubunuz ile oynayabilirsiniz. İnanın böylesi daha eğlenceli olacaktır. Takımın ile irtibat kurabilirsin. Ses ve mikrofon özelliğini aktifleştirerek takım arkadaşların ile kordineli oynayabilirsin. Takımınızdaki tüm oyuncular ölmeden yenilmiş sayılmazsınız, o yüzden sakın mücadeleyi bırakmayın!

Tüm bu heyecan devam ederken, oyun alanı rastgele bir tarafa doğru giderek daralacak. Oyunda güvenli bölgeye gitmeniz için belirli bir zaman veriliyor, eğer gidemezseniz, belli bir süre sonra ölürsünüz. Oyun alanı küçüldükçe diğer oyuncular ile daha yakın oynamaya ve görüş alanlarına girmeye başlarsınız ve hayatta kalma mücadelesi giderek zorlaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu ya da takım oyunu kazanır.

Pubg Mobile bilgisayarda nasıl oynanır ?

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Pubg mobile samsung galaksi a2de nasıl oynanır?