Pubg Mobile – Serüven

Pubg mobile Serüven Simgesi

Pubg Mobile, Serüven Modu Geldi! Titanlar Pubg Evrenine saldırdı. Son sürümü hemen indirip ücretsiz yükle ve oynamaya başla. Sürekli yeni modlar ve haritalar ile güncel oyun.Ücretsiz / Oyun içi alışveriş
Türkçe 44+
661 MB
com.tencent.ig
100 milyon Android
Android 4.3+
1.4 Son sürüm

PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg içerisinde birden çok mod ve harita barındırıyor. Ama en bilinen ve en çok tercih edilen, 100 kişinin uçaktan bir haritaya atlaması ile başlayan klasik oyunudur. Oyun, kimsenin kimseye üstünlük kuramayacağı bir düzeyde başlar. İndiğiniz anda elinizde silah, kask, zırh hiçbir şey yok. Bu nedenle etraftaki ev ya barakalara girerek kendiniz ekipmanlarınızı tamamlamaya çalışırsınız Ama dikkatli olmalısınız sizden başka 99 kişi daha var. Amaç, bulduğunuz silahlarla diğer oyuncuları öldürüp, ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Hızlıca topladıklarınızı hayatta kalmak için kullanacaksınız. Kask, zırh ve sırt çantası için üç seviye var ne kadar yüksek seviye o kadar iyi koruma. Silah için çok fazla seçeneğiniz olacak ve mermi toplamayı da unutmayın. Sağlık çantası, el bombası gibi sayısız “loot” yapma şansınız olacak. Lootlamak Pubg oynayanların sıklıkla kullandığı bir kelimedir, aslında yağmalamak ya da ganimet toplamak anlamına gelir.

Pubg’yi sanki sadece tek başına oynan bir oyun gibi anlattık ama öyle değil. İsterseniz dört kişilik arkadaş grubunuz ya da iki kişilik grubunuz ile oynayabilirsiniz. İnanın böylesi daha eğlenceli olacaktır. Takımın ile irtibat kurabilirsin. Ses ve mikrofon özelliğini aktifleştirerek takım arkadaşların ile kordineli oynayabilirsin. Takımınızdaki tüm oyuncular ölmeden yenilmiş sayılmazsınız, o yüzden sakın mücadeleyi bırakmayın!

Tüm bu heyecan devam ederken, oyun alanı rastgele bir tarafa doğru giderek daralacak. Oyunda güvenli bölgeye gitmeniz için belirli bir zaman veriliyor, eğer gidemezseniz, belli bir süre sonra ölürsünüz. Oyun alanı küçüldükçe diğer oyuncular ile daha yakın oynamaya ve görüş alanlarına girmeye başlarsınız ve hayatta kalma mücadelesi giderek zorlaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu ya da takım oyunu kazanır.


– Pubg Mobile bilgisayarda nasıl oynanır ?,
Abone ol
Bildir
4 Yorum
Eski yorumlar
Yeni yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments

Pubg mobile samsung galaksi a2de nasıl oynanır?

PUBG ÇILGIN RİTİMLERİ PC ye nasıl indirebilirim ve sitelerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim

 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir