Pubg Mobile

Pubg mobile Serüven Simgesi

Pubg Mobile, 1.5 Ateşleme Geldi! son sürümü indirip ücretsiz yükle ve oynamaya başla. Geleceğe giden yolda sende yerini al. Poseidon Zırh-x eklentisi ile denizin efendisi uyanışa geçti.Ücretsiz / Oyun içi alışveriş
Türkçe 44+
990 MB
com.tencent.ig
500 milyon+ Android
Android / iOS
1.5
PUBG Mobile Nasıl Oynanır?

Pubg içerisinde birden çok mod ve harita barındırıyor. Ama en bilinen ve en çok tercih edilen, 100 kişinin uçaktan bir haritaya atlaması ile başlayan klasik oyunudur. Oyun, kimsenin kimseye üstünlük kuramayacağı bir düzeyde başlar. İndiğiniz anda elinizde silah, kask, zırh hiçbir şey yok. Bu nedenle etraftaki ev ya barakalara girerek kendiniz ekipmanlarınızı tamamlamaya çalışırsınız Ama dikkatli olmalısınız sizden başka 99 kişi daha var. Amaç, bulduğunuz silahlarla diğer oyuncuları öldürüp, ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Hızlıca topladıklarınızı hayatta kalmak için kullanacaksınız. Kask, zırh ve sırt çantası için üç seviye var ne kadar yüksek seviye o kadar iyi koruma. Silah için çok fazla seçeneğiniz olacak ve mermi toplamayı da unutmayın. Sağlık çantası, el bombası gibi sayısız “loot” yapma şansınız olacak. Lootlamak Pubg oynayanların sıklıkla kullandığı bir kelimedir, aslında yağmalamak ya da ganimet toplamak anlamına gelir.

Pubg’yi sanki sadece tek başına oynan bir oyun gibi anlattık ama öyle değil. İsterseniz dört kişilik arkadaş grubunuz ya da iki kişilik grubunuz ile oynayabilirsiniz. İnanın böylesi daha eğlenceli olacaktır. Takımın ile irtibat kurabilirsin. Ses ve mikrofon özelliğini aktifleştirerek takım arkadaşların ile sesli konuşarak kordineli oynayabilirsin. Takımınızdaki tüm oyuncular ölmeden yenilmiş sayılmazsınız, o yüzden sakın mücadeleyi bırakmayın!

Tüm bu heyecan devam ederken, oyun alanı rastgele bir tarafa doğru giderek daralacak. Oyunda güvenli bölgeye gitmeniz için belirli bir zaman veriliyor, eğer gidemezseniz, belli bir süre sonra ölürsünüz. Oyun alanı küçüldükçe diğer oyuncular ile daha yakın oynamaya ve görüş alanlarına girmeye başlarsınız ve hayatta kalma mücadelesi giderek zorlaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu ya da takım oyunu kazanır.