Play Store

Play Store simgesi

Google Play Store, Android cihazlar için olmazsa olmaz uygulama marketidir. Google tarafından incelenmiş ve denetimden geçmiş uygulamaları en güvenli bir şekilde telefona yüklemenizi sağlar.Ücretsiz
Türkçe
44.7 MB
play.google
6 milyar+
Android
26.8.14-21
Google Play
Google Play Store ekran goruntuleri

Google Play, Google tarafından geliştirilen bir uygulama mağazasıdır. Android işletim sistemi ile çalışan cihazlar için hazırlanmıştır. Günümüzde en geniş ve en kapsamlı market uygulamalarından biridir. Google Play Store sayesinde ücretli ve ücretsiz her kategoriden uygulamayı telefonunuza en güvenli şekilde indirebilirsiniz. Play Store’u indirmek ve kullanmak için internet bağlantınızın ve bir Gmail hesabınızın olması gerekiyor.

Google Play Store içerisinde, Çoğu uygulama ücretsiz olarak sunulmuştur. Ücretli uygulamaları ise kredi kartınız ile veya mobil hattınız ile ödeme yaparak güvenle satın alabilirsiniz. Mobil bankacılığa, müziklere, film izleme uygulamaları, dergiler oyunlardan aile içi uygulamalara kadar birçok konuda zenginliği içinde barındırmaktadır.

Uygulamalar hakkında bilgi edinmek için uyulama özelliklerini okuyabilir ya da altında kullanıcılar tarafından yazılmış yorumlardan kullanıcıların memnuniyetini öğrenebilir ve fikir edinebilirsiniz. Siz de beğendiğiniz veya beğenmediğiniz uygulamalara puan verebilir ve yorum yazabilirsiniz.