Okey Plus indir

Okey plus oynamak için Facebook ile direk giriş yapabilir ve ücretsiz yükleyebilirsin. Bu masa oyununda uygulama içi satın alma mevcut. Çip olarak geçen bu oyun parası ile bir çok özelliği aktif edebilirsin.Ücretsiz
Türkçe
26 MB
10 milyon+
Android
7.7.1

Klasik Sevenlerin Vazgeçilmez Oyunu: Okey Plus!
Okey Plus oyunu yapım ve yazılım şirketi olan Zynga tarafından ortaya çıkarılmıştır. Facebook.com üzerinden milyonların oynadığı Okey Plus’a online olarak, arkadaşlarınızla veya Facebook kullanıcıları ile oynayabilirsiniz. Klasik oyunlardan hoşlanan biriyseniz, Okey Plus bu eğlencenize ortak olacaktır. Mobil versiyonu ile hızlıca giriş yapıp eğlenceye başlayabilirsiniz.

Okey oyununu 4 ıstaka ve 106 taştan oluşan oldukça kolay bir masa oyunudur. Oyun için 4 oyuncu gereklidir. Oyun, her oyuncunun ıstakasına rastgele dağıtılmış 14 taş ile başlar. Sadece bir kişide 15 taş vardır, o da oyunda ilk başlayan yani ilk taş atacak olan kişidir. Bilinen Okey oyun kuralları geçerlidir. Taşlarını kurala göre dizen ilk kişi oyunu kazanır. Okey oyunu yıllardır yediden yetmişe herkesin severek oynadığı basit bir oyundur. Bu nedenle oyunu bilmiyor olsanız dahi kısa bir sürede öğrenebilirsiniz.

Oyunu indirdiğinizde iki giriş seçeneği olduğunu göreceksiniz, Facebook ile bağlan ya da misafir girişi. Eğer oyuna Facebook ile giriş yaparsanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Çünkü oyun genelde, arkadaş grupları ile oynan bir oyunudur ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızı bulabilir ve onlar ile oynayabilirsiniz. Ya da Facebook kullanıcıları ile oynayabilirsiniz. Misafir olarak giriş yapmak isterseniz, herhangi bir üyelik yapmadan oyuna başlayabilirsiniz. Rastgele 3 kişi ile eşleşirsiniz ve oyunda anonim hesap olarak görünürsünüz. Misafir girişindeki dezavantajınız ise, oyundaki ilerleyişinizin kaydedilmiyor olmasıdır. Her seferinde ilk defa giriş yapıyor gibi oyuna başlarsınız. Facebook ile bağlandığınızda, kazandığınız çipler kaydedebileceksiniz ve oyuna girdiğiniz sıklığa göre ödüller toplayabileceksiniz.

Hemen Oyna seçeneği ile, dilediğiniz saatte, yerde belki de bir yerde sıra beklerken Okey Plus’ı yalnızca birkaç saniyede açıp ve bedava okey oyunu ile zaman geçirebilirsiniz. Türkiye’nin farklı yerlerinden kişilerle tanışma ve arkadaş olma fırsatı yakalayın. Herkes “okeye dördüncü aramak” diye bir sözü elbet duymuştur. Ve maalesef ki bazen bulunması zor olabiliyor. Okey Plus Mobile ile bunu sorun etmenize gerek kalmıyor. Siz oynamak istediğiniz anda 3 kişi de hazır oluyor.

İstediğiniz masayı bulamadıysanız, Masa Aç seçeneği ile kendi bahis oranınızı belirleyebilirsiniz.

Oyun kişisel saygı kurallarını ihlal edenler için bazı yaptırımlar uygulamaktadır. Oyun sırasında diğer kullanıcılara hakaret, sözlü taciz, kaba ya da argo dil kullananlar oyun ihlali yapmış oluyor. Oyun sırasında diğer oyuncuların şikayetleri de dikkate alınmaktadır. Sistem, kural ihlali yapan kişileri oyundan atılmasını sağlayabilir.


0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments