okey plus simgesi

Okey plus oynamak için Facebook ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Bu masa oyununda uygulama içi satın alma mevcut. Dört bir yandan insanlarla online oynayın.Ücretsiz
Türkçe
29 MB
net.peakgames.OkeyPlus
10 Milyon+
Android
7.8.3

Klasik Sevenlerin Vazgeçilmez Oyunu: Okey Plus!
Okey Plus oyunu yapım ve yazılım şirketi olan Zynga tarafından ortaya çıkarılmıştır. Facebook üzerinden 10 milyodan fazla kişinin oynadığı Okey Plus’a online (Çevrimiçi) olarak, arkadaşlarınızla veya diğer Facebook kullanıcıları ile oynayabilirsiniz. Klasik oyunlardan hoşlanan biriyseniz, Okey Plus bu eğlencenize ortak olacaktır. Mobil versiyonu ile hızlıca giriş yapıp eğlenceye başlayabilirsiniz.

Okey oyununu 4 ıstaka ve 106 taştan oluşan oldukça kolay bir masa oyunudur. Oyun için 4 oyuncu gereklidir. Oyun, her oyuncunun ıstakasına rastgele dağıtılmış 14 taş ile başlar. Sadece bir kişide 15 taş vardır, o da oyunda ilk başlayan yani ilk taş atacak olan kişidir. Bilinen Okey oyun kuralları geçerlidir. Taşlarını kurala göre dizen ilk kişi oyunu kazanır. Okey oyunu yıllardır yediden yetmişe herkesin severek oynadığı basit bir oyundur. Bu nedenle oyunu bilmiyor olsanız dahi kısa bir sürede öğrenebilirsiniz.

Oyunu indirdiğinizde iki giriş seçeneği olduğunu göreceksiniz, Facebook ile bağlan ya da misafir girişi. Eğer oyuna Facebook ile giriş yaparsanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Çünkü oyun genelde, arkadaş grupları ile oynan bir oyunudur ve Facebook üzerinden arkadaşlarınızı bulabilir ve onlar ile oynayabilirsiniz ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Ya da Facebook kullanıcıları ile oynayabilirsiniz. Misafir olarak giriş yapmak isterseniz, herhangi bir üyelik yapmadan oyuna başlayabilirsiniz. Rastgele 3 kişi ile eşleşirsiniz ve oyunda anonim hesap olarak görünürsünüz. Misafir girişindeki dezavantajınız ise, oyundaki ilerleyişinizin kaydedilmiyor olmasıdır. Her seferinde ilk defa giriş yapıyor gibi oyuna başlarsınız. Facebook ile bağlandığınızda, kazandığınız çipler kaydedebileceksiniz ve oyuna girdiğiniz sıklığa göre ödüller toplayabileceksiniz.

Hemen Oyna seçeneği ile, dilediğiniz saatte, yerde belki de bir yerde sıra beklerken Okey Plus’ı yalnızca birkaç saniyede açıp ve bedava okey oyunu ile zaman geçirebilirsiniz. Türkiye’nin farklı yerlerinden kişilerle tanışma ve arkadaş olma fırsatı yakalayın. İstediğiniz masayı bulamadıysanız, Masa Aç seçeneği ile kendi bahis oranınızı belirleyebilirsiniz.Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir