Multi Theft Auto

Multi Theft Auto Simgesi

Bir zamanlara damga vuran oyunun (GTA San Andreas) daha yeni hali ise Multi Theft Auto ile mevcut. Bir Rockstar klasiği olan GTA San Andreas, Gta serisinin en sevilen oyunlarından olmuştur.Ücretsiz
ingilizce
85.7 MB
Windows
1.5.8

Oyun dünyasına damga vuran ve klasiklerden olan bu oyunu multiplayer olarak oynamak isterseniz Multi Theft Auto’yu kullanabilirsiniz. Multi Theft Auto birçok değiştirilebilir ayara sahiptir. Multi Theft Auto ile klasik GTA San Andreas’ı daha yeni bir oyunmuş gibi oynayabilirsiniz. Açık kaynak koduna sahip GTA San Andreas multiplayer modu olan Multi Thet Auto ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama ara yüzü İngilizcedir.

Bazı oyun modları orijinal oyun dosyasında değişiklikler yapıyor ve bu oyuncuların hoşuna gitmeyen bir durum. Multi Theft Auto orijinal oyun dosyalarında değişiklik yapmaz. Bu Multi Theft Auto uygulamasının en güzel yönlerindendir. Dilediğiniz zaman oyununuzu orijinal haliyle, dilediğiniz zaman da bu mod ile oynayabilirsiniz. Multi Theft Auto oyuncularına yarış ve gizlilik gibi farklı oyun modları sunar. Harita editörü sayesinde oyuncular kendi haritalarını tasarlayabilirler.

Bu mod ile birlikte yapabilecekliriniz :

  • Gta San Andreas oyununa online oyun modu ekleyebilirsiniz
  • Senaryo modunun dışına çıkabilirsiniz. Bildiğiniz gibi GTA San Andreas senaryo modunda oynanan bir oyun. Siz de senaryoları ezberlediyseniz ve senaryo üzerinden oynamak istemiyorsanız Multi Theft Auto sayesinde senaryo modundan çıkabilirsiniz.
  • Oyunu diğer oyuncularla veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz.
  • Diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Diğer oyuncularla rakip olabilir, onları öldürebilirsiniz. Oyun daha rekabetli bir hale gelebilir.
  • Online oyun oturumlarınızı yapılandırabilirsiniz.
  • GTA San Andreas oyunundaki ana karakterden farklı karakterlerle oynayabilir, kılık değiştirebilirsiniz. Klasik oyun karakterinden sıkıldıysanız farklı bir karakter ile oynayın!
  • Tüm MMO’da olduğu gibi çete ve Kabilelerle bir araya gelebilirsiniz.