Messenger

Messenger indir

Facebook Messenger, Facebook tarafından geliştirilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların Facebook hesaplarını kullanarak diğer Facebook kullanıcılarıyla iletişim kurmalarına olanak verir. Messenger ile rehberinizdeki kişiler ile de iletişim kurabilirsiniz.Facebook messenger ekran goruntuleri

Facebook Messenger, özel mesajlar göndererek veya grup sohbetlerine katılarak diğer kullanıcılarla iletişim kurmanıza olanak verir. Ayrıca, Facebook Messenger üzerinden telefon görüşmeleri yapabilir, videolu görüşme yapabilir, fotoğraflar ve videolar paylaşabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz.

Facebook Messenger’ı kullanmak için, Android cihazınızda bir Facebook hesabına sahip olmanız gerekir. Eğer bir Facebook hesabınız yoksa, öncelikle bir Facebook hesabı oluşturmanız gerekecektir. Daha sonra, Facebook Messenger uygulamasını indirin ve Facebook hesabınızla giriş yapın. Bu şekilde, diğer Facebook kullanıcılarıyla iletişim kurmaya ve uygulamanın diğer özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Messenger ile Fotoğraf nasıl gönderilir ?

Facebook Messenger üzerinden bir fotoğraf göndermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Facebook Messenger uygulamasını açın ve göndermek istediğiniz kişiyle bir mesajlaşma penceresi açın.
  2. Mesajlaşma penceresine dokunun ve klavyenin üzerine doğru kaydırın. Bu, mesajlaşma penceresine ekleme seçeneklerini gösterecektir.
  3. Fotoğraf ekleme seçeneğini seçin. Bu, cihazınızdaki fotoğraf galerisini açacaktır.
  4. Galeriden göndermek istediğiniz fotoğrafı seçin ve “Gönder” düğmesine dokunun.
  5. Fotoğraf gönderildiğinde, mesajlaşma penceresine gönderilen fotoğrafın küçük bir görüntüsü görüntülenecektir.

Not: Facebook Messenger üzerinden fotoğraf göndermek için cihazınızda bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca, göndermek istediğiniz kişinin de Facebook Messenger uygulamasını kullanması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu