Facebook Messenger

Facebook Messenger ile Facebook ve Instagram‘daki kişilerin yanı sıra rehberindeki kişiler ile de iletişim kurabilir veya dilersen varsayılan SMS uygulaması yapabilirsin. Messenger’a giriş yapmak için ücretsiz yükleyin.Ücretsiz
Türkçe
43 MB
com.facebook.orca
1 Milyar+
Android
312.0.0.0.63
Facebook Messenger görüntüleri
Facebook Messenger Nedir? Nasıl Yüklenir? Nasıl Kullanılır?

Facebook Messenger, Facebook tarafından geliştirilen bir uygulamadır. 2011 yılında geliştirilen Android sürümü ile artık bilgisayar başında olmak zorunda değilsiniz gittiğiniz her yere Facebook mesajlarınızı görüntüleyebilir, cevap verebilir ve sesli görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı açıp Facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Ardından telefon rehberiniz ile senkronize edebilir ya da bunu atlayabilirsiniz. Messenger’ın ara yüzü çok net ve kullanışlıdır. Ekranın alt kısmını sohbetler ve kişiler olarak ikiye ayrılmış. Kişiler bölümünde çevrimiçi olan kullanıcıları görebiliyorsunuz. Üst tarafta ise kamera ve kişi eklemek için buton bulunuyor. Bir de sol üst tarafta görebileceğiniz oda oluştur bölümü vardır. Sohbete başlamak için konuşmak istediğiniz arkadaşınızın profiline dokunun ve sohbete başlayın.


Facebook Messenger ve Facebook uygulamaları her ne kadar veri ihlalli yaşayıp hackerlera kullanıcıların verilerini kaptırsada çok kullanılmaya devam ediliyo hatta aktif kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Güvenlik konusundaki güncellemelerini kullanıcılarına duyuran Facebook Uçtan uca şifreleme yöntemlerini geliştirdiği açıkladı. Facebook kullanıcıların uygulamalarına olan güvenini korumak istiyor.


Abone ol
Bildir
2 Yorum
Eski yorumlar
Yeni yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments

Messenger indirilmedi

 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir