Facebook Messenger

Facebook Messenger ile Facebook ve Instagram‘daki kişilerin yanı sıra rehberinizdeki kişiler ile de iletişim kurabilir anında ücretsiz mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Messenger’a giriş yapmak için ücretsiz yükleyin.Ücretsiz
Türkçe +69
43.4 MB
com.facebook.orca
5 Milyar+
Android / iOS / Windows
327.1.0.9.118
Facebook Messenger Nedir? Nasıl Yüklenir? Nasıl Kullanılır?

Facebook Messenger, Facebook tarafından geliştirilen bir uygulamadır. 2011 yılında geliştirilen Android sürümü ile artık bilgisayar başında olmak zorunda değilsiniz gittiğiniz her yere Facebook mesajlarınızı görüntüleyebilir, cevap verebilir ve sesli görüntülü sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı açıp Facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Ardından telefon rehberiniz ile senkronize edebilir ya da bunu atlayabilirsiniz. Messenger’ın ara yüzü çok net ve kullanışlıdır. Ekranın alt kısmını sohbetler ve kişiler olarak ikiye ayrılmış. Kişiler bölümünde çevrimiçi olan kullanıcıları görebiliyorsunuz. Üst tarafta ise kamera ve kişi eklemek için buton bulunuyor. Bir de sol üst tarafta görebileceğiniz oda oluştur bölümü vardır. Sohbete başlamak için konuşmak istediğiniz arkadaşınızın profiline dokunun ve sohbete başlayın.