Letgo

Letgo Simgesi

Letgo‘dan Mobilya, Beyaz eşya, Ev, Yaşam ve Kıyafet gibi her türlü kategoriden eşyanın alımını ve satımını yapabilirsiniz. Letgo Oto+ ile arabalarınızı anında ödemesini yaparak satın alıyor. İhtiyacınız olmayan her şeyi Letgo’da satabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe +2
20 MB
com.abtnprojects.ambatana
100 Milyon+ Android
Android / iOS
2.12.10

Letgo’da çok sayıda kategori bulabilir ve binlerce ürüne ulaşabilirsiniz. Üyelik, oldukça güvenilir doğrulama işlemelerinin yanı sıra kolay ve tamamen ücretsizdir.. Ayrıca, tek bir üyelikle hem alıcı hem de satıcı olabilirsiniz. Letgo’ya evinizdeki, ofisinizdeki bir eşyayı ya da kıyafetinizi, aracınızı, akıllı cihazlarınızı kısacası aklınıza gelebilecek tüm ürünleri yükleyip satabilirsiniz ya da bu ürünleri satın alabilirsiniz.

İkinci el alışveriş, genellikle hem alıcı için hem de satıcı için kolay ve güvenli olmayabilir. Çünkü bu alışverişin yapılması için bir pazar yeri bulmak zordur. Alışveriş merkezlerinin bize sunduğu kolay alışveriş yöntemini isteriz. Aradığımız ürünü, satan birine ulaşmak ya da satmak istediğiniz ürünü ihtiyacı olan kişiye ulaştırma problemi yaşarız. Tabi bu kişinin yakın çevrenizde olması büyük avantaj sağlayacaktır. Yani buradaki temel sorun, alıcının ve satıcının doğru ürün ve zamanda eşleşme yapabilmesidir. Letgo tüm bunları cebinizdeki akıllı cihaz aracılığı ile kusursuz bir şekilde sağlamaktadır.