Letgo

4.6/5 - ( 809 )
Letgo simgesi

Letgo‘dan Mobilya, Beyaz eşya, Ev, Yaşam ve Kıyafet gibi her türlü kategoriden eşyanın alımını ve satımını ücretsiz ilan vererek yapabilirsiniz. ilanlarınızı ücret ödeyerek üst sıralara çıkarabilir daha fazla görülmesini sağlayabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe +2
18 MB
com.abtnprojects.ambatana
100 Milyon
Android / iOS
16.00.005
Letgo ekran goruntuleri

Letgo’da çok sayıda kategori içinden binlerce ürüne ulaşabilirsiniz. Üyelik, oldukça güvenilir doğrulama işlemelerinin yanı sıra kolay ve tamamen ücretsizdir. Ayrıca, tek bir üyelikle hem alıcı hem de satıcı olabilirsiniz. Letgo’ya evinizdeki, ofisinizdeki bir eşyayı ya da kıyafetinizi, aracınızı, akıllı cihazlarınızı kısacası aklınıza gelebilecek tüm ürünlerin fotoğraflarını çekip bir kaç bilgi ekleyerek anında ve ücretsiz satışa koyabilirsiniz.

İkinci el alışveriş, genellikle hem alıcı için hem de satıcı için kolay ve güvenli olmayabilir. Çünkü bu alışverişin yapılması için bir pazar yeri bulmak zordur. Alışveriş merkezlerinin bize sunduğu kolay alışveriş yöntemini isteriz. Aradığımız ürünü, satan birine ulaşmak ya da satmak istediğiniz ürünü ihtiyacı olan kişiye ulaştırma problemi yaşarız. Tabi bu kişinin yakın çevrenizde olması büyük avantaj sağlayacaktır. Yani buradaki temel sorun, alıcının ve satıcının doğru ürün ve zamanda eşleşme yapabilmesidir.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz