Letgo

24 Ağustos 2020 - Alışveriş, Android

Letgo Android uygulaması ücretsiz indir

İkinci el alışveriş uygulaması Letgo ile Mobilya, Beyaz eşya, Ev & Yaşam, Kıyafet ve Araba gibi aklınıza gelebilecek bir çok şeyin alım ve satımını ücretsiz yapabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe
16 MB
50 Milyon+
Android
2.10.17
Letgo indirLetgo indir, Letgo kategorileri , Ücretsiz ilanlar , Letgo yükle

Letgo nedir? Ne işe yarar?

Letgo‘ya ürün koyarken dilerseniz sadece fotoğrafını çekin ve fiyat yazın gerisi Letgo halledecektir. Letgo’ya satmak için eklediğiniz eşyaların fotoğrafları gelişmiş yapay zeka sayesinde tanımlanarak ne sattığınızı otomatik belirlemesi isimlendirip kategorilenmesi sağlanmaktadır. Letgo ‘da aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü eşyayı bulabilir veya satışını yapabilirsiniz. Satılık Araba, Ev, Arsa, Bisiklet, Tencere ve Tava ihtiyaçlarınızı bulabilir ve Kiralık Ev , İkinci el mobilya ve giyim eşyaları temin edebilirsiniz.

Letgo’nun artı yönleri

Letgo’da artık Emlak ilanlanlarıda verebilirsiniz, Kiralık ev, Kiralık Mustakil ev , Satılık Daire gibi kategoriler eklendi.
Letgo’da bir alışveriş yaptığınızda karşı tarafa değerlendirme vermeniz için 7 gününüz var ve karşılıktı değerlendirme notlarınız dışında yorumda yapabiliyorsunuz.
Letgo ya gelen yeni güncellemeler sayesinde, Araba ilanlarınızı detaylı kategorilendirme sistemi ile hızlıca yayımlaya biliyorsunuz.
Artık Letgo’da aklınıza gelebilecek her şeyi satabilirsiniz. Letgo’da arsa ve ev ilanlarından mobilya elektronik ürünlere kadar bir çok şey bulmak mümkün.

Letgo’ya yeni sürüm ile gelen özellikler Sürüm : 2.10.17 (13 Ağustos 2020 )

Kullanıcı deneyimi artırılmaya devam ediliyor.


Yorumlar