Kafa Topu 2 oyunu ile online futbol heyecanını yaşamaya, gerçek oyuncular olan rakiplerinizi yenerek şampiyonluğa uzanan bir maceraya çıkmaya hazır mısınız? Online Futbol oyununu ücretsiz oyna.Ücretsiz
Türkçe
102 MB
com.masomo.headball2
50 milyon+
Android
1.165


Kafa topu 2 ( Head Ball 2) online bir futbol oyunudur. Mobil platformlarda en çok indirilen Kafa Topu oyununun ikinci versiyonudur. İkinci versiyon ilk versiyona göre daha gelişmiştir. Bu oyunda ünlü futbol yorumcusu Ercan Taner’in yorumuyla eğlenceli maçlar yapabilirsiniz.

Kafa Topu 2 oyununda hırs, rekabet ve heyecan hat safhadadır. Nefes nefese maçlar yapabilirsiniz. Kafa Topu 2 oyununu ücretsiz bir şekilde Android telefonunuza indirebilirsiniz. Kafa Topu 2 oyununda milyonlarca oyuncu yer alıyor. Bu oyunu indirerek süper güçlere sahip onlarca futbolcu arasından dilediğinizi seçerek bir başka oyuncuyla teke tek maç yapabilirsiniz !

Kafa Topu 2 grafik ve oynama kalitesi olarak daha gelişmiştir. Oyuncu modelleri, menü, içerik, stadyum, animasyonlar her şey tekrar düzenlenmiş ve daha kaliteli hale getirilmiştir.

Oyunda defans veya atak yaparken kullanabileceğiniz 18 süper güç var. Süper güçlerinizi kullanarak rakibinizi yenebilirsiniz! Kafa Topu 2, Kafa topu oyununda olduğu gibi kafalardan oluşan efsane futbolcularla oynanıyor. Seçtiğiniz futbolcu ile teke tek kapışıyorsunuz.

Oyunda kart sistemi mevcut. Kartları açarken yeni oyuncu ve öğe alabiliyorsunuz. Kartlardan ne çıkacağı ise tamamen sürpriz oluyor.

Kafa Topu 2 oyununu Facebook platformundaki arkadaşlarınızla da oynayabilir, onları oyuna davet edebilirsiniz.

Oyun özellikleri:

 • Oyunda birçok karakter ve aksesuar mevcut. Her bir karakter birbirinden farklı güçlere sahip. Karakterlerinizi ve öğelerinizi arttırıp, geliştirdikçe daha güçlü hale geleceksiniz.
 • Karakter ve öğelerinizi arttırmak istiyorsanız bunun için kart sistemi var. Kartları açarak yeni karakter ve öğe alabilirsiniz. Kartlardan ne çıkacağı ise belli olmuyor.
 • Kafa Topu 2 Online bir oyundur. Dünyanın her yerinden oyuncularla oynayabilme imkanınız var.
 • 18 yükseltilebilir süper gücünüz var. Bu güçler en kritik anlarda size yardım edebilir. Süper güçlerinizle defans veya atak yapabilirsiniz. Süper güçlerinizi geliştirebilir, rakibinizi gücünüzle ezebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızla oynamak için facebook bağlantısı kurabilirsiniz. Facebook üzerinden arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızla bir araya gelerek kendi takımınızı oluşturabilir, görevleri birlikte tamamlayabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir