Kafa topu 2

4.5/5 - ( 4 )
Kafa topu 2 - online futbol - simgesi

Kafa Topu 2 online futbol oyunudur. Oyunda karakterlerin canlı görünümü ve tasarımları oyunculara eğlenceli dakikalar vaad ediyor. Takım ödülleri, sürpriz çark hediyeleri ve etkinliklerle seviye atlayarak güçlenmenizi sağlıyor. Ücretsiz
Türkçe
147 MB
com.masomo.headball2
100 Milyon+
Android / iOS
1.380

kafa topu 2 ekran goruntuleri

Oyunda karşılıklı olarak iki kale ve futbolcu yer alıyor. Temel olarak futbolcular kafa ile birbirlerinin kalesine gol atmaya çalışıyor. Oyunu oynamak için öncelikle uygulamanın telefona ya da bilgisayara indirilerek hesap oluşturulması gerekiyor. 

Kafa Topu 2 Nasıl Oynanır?

Kafa Topu 2 oynamak için öncelikle hesaba giriş yapılarak ödüller toplanmalıdır. Ardından maça başla sekmesi tıklanarak rakip oyuncu bulunur. Oyunun iki farklı modu bulunmaktadır. Antrenman modunda oyuncu bilgisayara karşı oynarken standart maç modunda gerçek kişilerle mücadele etmektedir. 

Oyunda karakter oluşturmak için çok sayıda karakter seçeneği bulunuyor. Karakter seçenekleri oyun sırasında alınan ödüller ve kazanılan maçlarla özelleştirilip daha güçlü bir hale getirilebiliyor. Futbolcular oyun sırasında kendi güçlerine eş değer olan diğer futbolcularla eşleşiyor. 

Oyun başladığında top sahanın tam ortasında yer alıyor. Oyunda amaç topu rakip kaleye göndermek. Oyun oynamak için iki kontrol alanı bulunuyor. İlk alanda bulunan sağ ve sol yön tuşarıyla futbolcunun ileri ve geri hareket etmesi sağlanıyor. Diğer tuşlarla top havaya doğru ya da direkt karşıya atılıyor. Üçüncü tuş ise zıplama tuşu. Bu tuşla top havadayken zıplayarak karşı kaleye göndermeye çalışılıyor. Rakibin hareketlerini izleyerek doğru hamle yapan oyuncular gol atma şansını yakalıyor.

Oyun Özellikleri 

  • Online futbol maçı
  • Takım kurma ya da varolan takımlara katılma seçeneği
  • Karakter geliştirme özelliği
  • Maç sırasında kullanılabilir 18 farklı süper güç seçeneği
  • Zorlu futbol karşılaşmaları deneyimi
  • Facebook desteği ile arkadaş ekleme özelliği
  • Etkinliklere katılma ve farklı stadyumlarda oynama şansı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz