instagram simgesi

Instagram, bir sosyal ağdan beklediğinizin çok üstünde bir deneyim sunmaktadır. Farklı, eğlenceli, trendleri yakalayan Instagram, yapay zekası ile size uygun paylaşım ve etkileşim ağı oluşturur.Ücretsiz
Türkçe
38.4 MB
com.instagram.android
1 Milyar+
Android
185.0.0.38.116

Instagram Nedir?

Instagram, bir sosyal medyada uygulamasıdır. 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. Arkadaşlarınız ile bağlantı kurun, neler yaptığınızı paylaşın ve dünyanın her yerinden başka insanların hayatlarını görün. Farklı deneyimlerinizi ya da günlük rutinlerinizden özgürce paylaşımlar yapın. Keşfet bölümü ile milyonlarca eğlenceli içerikler bulabilirsiniz. Sadece eğlenceli değil, Instagram üzerinden birçok konuda eğitici ve bilgilendirici içerikler ile de tanışabilirsiniz. Beğendiğiniz ünlüleri, programları buradan takip edebilir, paylaşımlarını görebilirsiniz. Fotoğrafları ve izlediğiniz videoları arkadaşlarınıza gönderebilir, onlarla paylaşabilirsiniz. Hikayeler haricinde Instagramda ki tüm paylaşımları beğenebilir, yorumlayabilir, kaydedebilirsiniz. Paylaşımlarınızın altına açıklama yazabilirsiniz. Aynı zamanda “#” kullanımı ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Paylaşımınız ile ilgili bir kelime yazıp başına “#” eklemeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı bu kadar çekici kılan şey ise çektiğimiz video ve fotoğraflar üzerine pratik bir şekilde, çeşitli filtrelerler kullanabiliyor olmamız. Direkt Mesaj özelliği ile diğer kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz.

Instagram da sadece kişisel hesaplar bulunmamaktadır bir de işletme hesabı yer alır. İşletmeler, Instagram üzerinden işletme hesabı kullanarak potansiyel müşterilerine buradan ulaşabilir. Farklı markaları ve yerel işleme sahiplerini keşfedebilir alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda işletmeler için, istatistiklerini görebilir ve takip edebilir. Instagram üzerinden reklam verebilme özelliği de vardır.

Güncel Instagram haberleri ve duyurular ( 03.05.2021 )

Sosyal medya devlerinin yeni ağların özelliklerini kopyalamalarına alıştık fakat bu özellik instagram canlı yayın kullanıcılarının hoşuna gidicek gibi, TikTok ta olduğu gibi instagrma’dada canlı yayın açtığınızda yayına katılan kullanıcılar rozet satın alarak canlı yayını yapan kullanıcıya katkıda bulunabiliyor. Sizde bu rozetleri nakitte çevirerek verdiğiniz katkıdan para kazanıyorsunuz. Veya canlı yayın yapan kullanıcılara katkıda bulunarak daha fazla yayın yapmalarına imkan tanıyabiliyorsunz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir