Instagram

instagram simgesi

Instagram sosyal ağ dan beklediğinizin çok üstünde bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Farklı, eğlenceli, trendleri yakalayan Instagram, yapay zekası ile size uygun paylaşım ve etkileşim ağı sunar. Fotoğraflar, videolar, hikayeler ve alışveriş gibi bir çok şey için kullanabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe +44
40.3 MB
com.instagram.android
1 Milyar+ Android
Android / iOS
204.0.0.30.119

instagram

Instagram, 2010 yılında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. Arkadaşlarınız ile bağlantı kurun, neler yaptığınızı paylaşın ve dünyanın her yerinden başka insanların hayatlarını görün. Farklı deneyimlerinizi ya da günlük rutinlerinizden özgürce paylaşımlar yapın. Keşfet bölümü ile milyonlarca eğlenceli içerikler bulabilirsiniz. Sadece eğlenceli değil, Instagram üzerinden birçok konuda eğitici ve bilgilendirici içerikler ile de tanışabilirsiniz. Beğendiğiniz ünlüleri, programları buradan takip edebilir, paylaşımlarını görebilirsiniz. Fotoğrafları ve izlediğiniz videoları arkadaşlarınıza gönderebilir, onlarla paylaşabilirsiniz. Hikayeler haricinde Instagram’da ki tüm paylaşımları beğenebilir, yorumlayabilir, kaydedebilirsiniz. Paylaşımlarınızın altına açıklama yazabilirsiniz. Aynı zamanda “#” kullanımı ile daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Paylaşımınız ile ilgili bir kelime yazıp başına “#” eklemeniz yeterli olacaktır. Uygulamayı bu kadar çekici kılan şey ise çektiğimiz video ve fotoğraflar üzerine pratik bir şekilde, çeşitli filtrelerler kullanabiliyor olmamız. Direkt Mesaj özelliği ile diğer kullanıcılar ile sohbet edebilirsiniz.

Instagram’da artık akışınızı düzenleyebileceksiniz. Favoriler özeliği ile öncelediğiniz hesapları en başta görebileceksiniz. Favori listenize dilediğiniz hesapları ekleyebilecek ve bunları ana sayfada en önde görmeye başlayacaksınız.