Hello Neighbor

Hello neighbor simgesi

Hello Neighbor‘nun Telefon sürümü aynı bilgisayar ve konsolda olduğu gibi gizemli komşunuzun evine gizlice ona yakalanmadan girerek onun evindeki sırları ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.Ücretsiz
Türkçe
34 MB
com.tinybuildgames.helloneighbor
10 milyon+
Android
1.0

Yapay Zeka ile Heyecan Yaratan Bir Oyun: Hello Neighbor
Hello Neighbor, TinyBuild tarafından yayınlanan gerilim-macera türünde bir oyundur. Oyunun amacı, gizemli olayları çözebilmek için, komşunun evinin bodrum katına gizlice girmek ve gizemi ortaya çıkartmaktır. Oyun gerilim türünde olduğu için içerisinde korku nesneleri ve olayları mevcuttur. Fraklı konusu ile Hello Neighbor, çocuklar arasında çok popüler.

Oyunu oynadıkça daha da eğlenceli hale gelecektir, çünkü gelişmiş yapay zeka hareketlerinizi öğrenir ve bir sonraki denemede farklı tuzaklar kurar. Aynı zamanda geçmiş eylemleriniz komşunun hareketlerini de etkiler. Bu nedenle oyun içerisinde farklı stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Her zaman aynı odaya girmeyi denemeyin ya da aynı nesneyi kullanmayın.
Hello Neighbor oldukça başarılı, çizgi filmi andıran grafiklere ve efektlere sahip. Ama sakın görüntüye aldanmayın, gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz ve ilginç maceralar yaşayacaksınız.

Oyun Nasıl Oynanır?
Oyunu indirdikten sonra, mail adresiniz, adınızı ve soyadınızı yazıp giriş yapabilirisiniz. Oyun, bahçede top oynayan bir çocuk ile başlıyor ve topu yanlışlıkla komşusunun bahçesine kaçıyor. Topunu almaya gittiği sırada sesler duyuyor ve komşusunun penceresinden gizlice içeriye bakamaya başlıyor. O sırada komşusunun gizemli işler çevirdiğinin farkına varıyor. Ama tam olarak ne olduğunu anlayamaz.

Sizin karakteriniz bu olayları merak eden ve çözmek isteyen bu çocuk. Bunun için çeşitli görevleriniz var ve bu görevleri geçmek için nesneler bulmanız gerekiyor. Örneğin, bir odaya girerken anahtar bulmanız, ya da bir şeyleri fırlatmanız gerekebilir. Pencereden tırmanıp farklı giriş yolları arayın. Komşunuz sizin için çeşitli tuzaklar kurmuş olabilir, ayı kapanına, bubi tuzaklarına dikkat edin. Görevleri tamamladıkça bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bu gizemleri çözerken komşuya yakalanmamaya dikkat etmeniz gerek. Eğer yakalanırsanız, oyun baştan başlar.


0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments