Hello Neighbor simgesi

Hello Neighbor‘nun Telefon sürümünde de gizemli komşunuzun evine gizlice girerek onun evindeki sırları ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Demo olarak kısıtlı oynanabilen oyunu satın almanız gerekiyor.Demo
Türkçe
48 MB
com.tinybuildgames.helloneighbor
10 milyon+
Android
1.0

Yapay Zeka ile Heyecan Yaratan Bir Oyun: Hello Neighbor
Hello Neighbor, TinyBuild tarafından yayınlanan gerilimmacera türünde bir oyundur. Oyunun amacı, gizemli olayları çözebilmek için, komşunun evinin bodrum katına gizlice girmek ve gizemi ortaya çıkartmaktır. Oyun gerilim türünde olduğu için içerisinde korku nesneleri ve olayları mevcuttur. Farklı konusu ile Hello Neighbor, çocuklar arasında çok popüler olmuş çok oynanlar arasındaki yerini almıştır.

Oyunu oynadıkça daha da eğlenceli hale gelecektir, çünkü gelişmiş yapay zeka hareketlerinizi öğrenir ve bir sonraki denemede farklı tuzaklar kurar. Aynı zamanda geçmiş eylemleriniz komşunun hareketlerini de etkiler. Bu nedenle oyun içerisinde farklı stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Her zaman aynı odaya girmeyi denemeyin ya da aynı nesneyi kullanmayın.

Hello Neighbor oldukça başarılı, çizgi filmi andıran (Anime) grafiklere ve efektlere sahip. Ama sakın görüntüye aldanmayın, gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz ve ilginç maceralar yaşayacaksınız.

Hello Neighbor Nasıl Oynanır?
Oyunu indirdikten sonra, mail adresiniz, adınızı ve soyadınızı yazıp giriş yapabilirisiniz. Oyun, bahçede top oynayan bir çocuk ile başlıyor ve topu yanlışlıkla komşusunun bahçesine kaçıyor. Topunu almaya gittiği sırada sesler duyuyor ve komşusunun penceresinden gizlice içeriye bakamaya başlıyor. O sırada komşusunun gizemli işler çevirdiğinin farkına varıyor. Ama tam olarak ne olduğunu anlayamıyor.

Sizin karakteriniz bu olayları merak eden ve çözmek isteyen bu çocuk. Bunun için çeşitli görevleriniz var ve bu görevleri geçmek için nesneler bulmanız gerekiyor. Örneğin, bir odaya girerken anahtar bulmanız, ya da bir şeyleri fırlatmanız gerekebilir. Pencereden tırmanıp farklı giriş yolları arayın. Komşunuz sizin için çeşitli tuzaklar kurmuş olabilir, ayı kapanına, bubi tuzaklarına dikkat edin. Görevleri tamamladıkça bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Bu gizemleri çözerken komşuya yakalanmamaya dikkat etmeniz gerek. Eğer yakalanırsanız, oyun baştan başlar.


Abone ol
Bildir
1 Yorum
Eski yorumlar
Yeni yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments

Ecrin hamra

 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir