Gameloop

4.7/5 - (256 votes)
Gameloop simgesi

Tencent şirketi tarafından geliştirilen Bilgisayar da (Windows) da Android oyun ve uygulamaları çalıştıran yazılımdır. Gameloop dünyanın en iyi Android emülatörü olarak bilinir. Dünya üzerinde 450 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılmaktadır. Ücretsiz
Türkçe +10
3.63 MB
Windows
900218909

Tencent şirketi ( Çin Merkezli bilişim Şirketi ) tarafından geliştirilen Gameloop, (Tencent Gaming Buddy) Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz oyunları Windows bilgisayarınızda da oynayabilmenizi sağlayan bir Android emülatörüdür. Aynı zamanda Gameloop, dünyanın en iyi android emülatörü olarak bilinmektedir. Gameloop programında PUBG Mobile, Call of Duty, Brawl Stars, Free Fire, Game of Sultans, Clash of Kings, Lords Mobile, Clash of Clans, Among Us, Subway Surfers, My Talking Tom, Ve oyun kütüphanesine sürekli yeni eklenen bir çok popüler oyun bulunur. Gameloop programındaki oyun sayısı 200’ün üstündedir. Gameloop programında aksiyon oyunları, FPS oyunları, gündelik oyunlar, RPG oyunları, stratejik oyunlar gibi birçok kategoride oyun bulunur. Gameloop ile mobil cihazlarınız ile dokunmatik ekran kullanarak oynadığınız oyunları bilgisayarınızda Klavye- Mouse ikilisini kullanarak keyifle oynayabilirsiniz.

Gameloop Nedir?

Gameloop Android cihazınızla oynadığınız oyunları bilgisayarınızdan da oynayabilmenizi sağlayan bir Android Emülatörüdür. Gameloop’ta iki yüzün üstünde oyun vardır ve bu oyunlar popüler oyunlardır. Gameloop oyun kategorisi geniştir.  Birçok farklı kategoride oyun barındıran Gameloop genelde popüler oyunları barındırır. 

Bilgisayarınıza indiremedğiniz Android oyunlarını indirebilmenizi sağlayarak daha iyi bir oyun imkanı sunar. Oyuncuların geneli bilgisayar üzerinden oynamayı daha çok sevmektedir. Gameloop’un bu kadar sevilmesinin ve tercih edilmesinin nedeni de budur. 

Gameloop Nasıl Çalışır? 

Bilindiği gibi bazı oyunlar dünyayı kasıp kavuruyor. İnsanlar boş zamanlarını sevdikleri oyunları oynayarak geçirmeye başladı .  Ancak birçok oyun sadece Android cihazlar üzerinden oynanabiliyor. Herkesin böyle bir imkanı yok. Gameloop Android cihaz dışındaki cihazlarla Android destekli oyunları oynayabilmeyi sağlayarak oyuncuları mutlu eder. Gameloop sayesinde sevdiğiniz, merak ettiğiniz o oyunu sadece Android cihazla oynayabilmek zorunda kalmazsınız. Gameloop’un bilgisayarınızda olması durumunda istediğiniz oyunu bilgisayarınıza da indirerek oynayabilirsiniz.

Gameloop’un çalışma şekli Android cihazla oynama şeklini bilgisayarla oynamaya çevirmektir. Yani örneğin telefonunuzla dokunmatik ekrandan oynadığınız bir oyun var. Aynı oyun Gameloop ile oyun klavye- Mouse ikilisiyle oynanır hale gelir. 

Gamelop kullanıcılarının aklına uygulamayla ilgili birkaç soru gelmektedir. ‘Oyunu Android cihazla değil de bilgisayarımla oynarsam daha düşük kalitede, donma kasma sorunlarıyla, eski sürümle mi oynayacağım’ diye bir soru akıllardan geçebilir. Bu sorulara cevaben:

Gameloop ile oynanan oyunun kalitesi düşüş göstermez.  Android cihazla oynamaya göre daha kaliteli oyun kalitesi sağlar bile diyebiliriz. 

Gameloop Brawl Stars indir