Gameloop simgesi

Gameloop ile popüler mobil oyunları Windows bilgisayarda oyna. Tencent Games tarafından geliştirilen bu program ile Pubg mobile , Among us , Call of duty mobile ve Minecraft gibi popüler oyunları oynayabilirsin.Ücretsiz
Türkçe
10.4 MB
Windows
1.0.0.1 (Son sürüm)

Gameloop – tencent gaming buddy


Artık Android cihazınız olmadan bilgisayarınızda da sevdiğiniz oyunları oynayabileceksiniz ! Tencent şirketi tarafından geliştirilen Gameloop, ( Tencent Gaming Buddy) android cihazlarla oynayabileceğiniz oyunları bilgisayarınızda da oynayabilmenizi sağlayan bir android emülatörüdür. Aynı zamanda Gameloop, dünyanın en iyi android emülatörü olarak bilinmektedir. Gameloop programını bilgisayarınıza kurarak telefon ve tabletlerinizde oynadığınız oyunları bilgisayarınıza da indirmeniz mümkün hale geldi. Gameloop programında PUBG, Call of Duty,GTA ( Grand Theft Auto), Brawl Stars, Apex Legends,Garene Free Fire, Game of Sultans, Clash of Kings, Lords Mobile, Clash of Clans, Among Us,Subway Surfers, My Talking Tom, League of Legends ve daha birçok popüler oyun bulunur. Gameloop programındaki oyun sayısı 200’ün üstündedir. Gameloop programında aksiyon oyunları, FPS oyunları, gündelik oyunlar, RPG oyunları, stratejik oyunlar gibi birçok kategoride oyun bulunur. Gameloop ile mobil cihazlarınız ile dokunmatik ekran kullanarak oynadığınız oyunları bilgisayarınızda klavye- Mouse ikilisini kullanarak keyifle oynayabilirsiniz. Bu program sayesinde telefon ve tabletiniz olmasa dahil mobil oyunları oynayabileceksiniz. Özellikle PUBG oyununun windows’a gelmesine resmi olarak izin verildikten sonra bu oyunu bilgisayarına indirmek isteyenlerin sayısı oldukça artmıştır. Dolayısıyla Gameloop android emülatörü de rağbet görmüştür. Gameloop programını indirmek tamamen ücretsizdir.

Oyuncuların bu programı indirmeden önce aklından birkaç soru geçmektedir. Akıllara gelen birkaç soruyu sizler için sıraladık ve cevaplarını verdik:

1-Android cihazlara göre Gameloop programında oynamak performans ve oyun kalitesi bakımından nasıl olacak? – Gameloop Mobil cihazlarda oynamaya göre daha yüksek performans sağlar. Grafik kalitesi ise mobil oyun ile aynı orandadır.

2-Gameloop ile oyun oynarken donma, gecikme gibi sorunlar yaşayacak mıyım? –Gameloop programının bir diğer artısı ise donma, gecikme sorunu olmadan oyunları oynayabilmenizdir.

3- Mobil oyunlara gelen güncellemeler Gameloop programında da olacak mı? – Evet güncellemeler geldiğinde program üzerinden de anında değişiklikler olacak.

Şirket tarafından yapılan açıklama ile mobil oyuncular ile Gameloop kullanıcıların oyunlarda eşleşmeyeceği açıklanmış ve böylece haksızlıkların önüne geçilmiştir. Zira mobil cihazı ile oynayan oyuncu ile bilgisayarında Gameloop programı kullanarak oynayan oyuncu aynı seviyede oynayamaz.

Gameloop üzerinden popüler oyunlar hakkında ipuçları verilmekte ve Facebook üzerinden oyunlarla ilgili duyurular da yapılmaktadır.

Gameloop programını ücretsiz bir şekilde indirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Gameloop İndir butonuna basabilir ve saniyeler içerisinde Gameloop programını indirebilirsiniz.

Gameloop Kurulumu
Gameloop programını bilgisayarınıza indirmek ve kurmak oldukça basittir. Gamelop programını indirmek ve bilgisayarınıza kurmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:
Gameloop indir butonuna basın.

İndirdikten sonra dosyayı çalıştırın ve Install butonuna basın.
Kurulum bittiğinde start’a basarak Gameloop programını başlatın.
Otomatik olarak başlayan indirme işlemi bittikten sonra oyunları dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Pubg mobile bilgisayarda oynamak için oyunun yapımcısı tencent games tarafından geliştirilen emülatör Gameloop’u deneyin. Biz denedik gayet hızlı ve kasmadan oynama imkanı sunuyor.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments