Gameloop – Tencent Gaming Buddy

Gameloop indir

Gameloop, Pubg Mobile ‘ın geliştiricisi Tencent şirketi tarafından geliştirilen Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda Android oyun ve uygulamaları sorunsuz ve hızlı çalıştıran Android emülatörü dür.Gameloop ‘da PUBG Mobile, Call of Duty, Brawl Stars, Roblox, Free Fire, Game of Sultans, Clash of Kings, Lords Mobile, Clash of Clans, Among Us, Subway Surfers, My Talking Tom, Ve oyun kütüphanesine sürekli yeni eklenen bir çok popüler oyun bulunur.Gameloop ile mobil cihazlarınız ile dokunmatik ekran kullanarak oynadığınız oyunları bilgisayarınızda Klavye- Mouse ikilisini kullanarak sorunsuz oynayabilirsiniz. Oyunların yanısıra Facebook , WhatsApp , Twitter ve Instagram gibi popüler uygulamaları tıpkı telefonunuz ve tabletinizden kullanıyor gibi mobil özellikleri ile Windows bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Gameloop, ücretsiz bir programdır

Gameloop Nasıl Çalışır? 

Bilindiği gibi bazı oyunlar dünyayı kasıp kavuruyor. İnsanlar boş zamanlarını sevdikleri oyunları oynayarak geçirmeye başladı .  Ancak birçok oyun sadece Android cihazlar üzerinden oynanabiliyor. Herkesin böyle bir imkanı yok. Gameloop Android cihaz dışındaki cihazlarla Android destekli oyunları oynayabilmeyi sağlayarak oyuncuları mutlu eder. Gameloop sayesinde sevdiğiniz, merak ettiğiniz o oyunu sadece Android cihazla oynayabilmek zorunda kalmazsınız. Gameloop’un bilgisayarınızda olması durumunda istediğiniz oyunu bilgisayarınıza da indirerek oynayabilirsiniz.

Gameloop’un çalışma şekli Android cihazla oynama şeklini bilgisayarla oynamaya çevirmektir. Yani örneğin telefonunuzla dokunmatik ekrandan oynadığınız bir oyun var. Aynı oyun Gameloop ile oyun klavye- Mouse ikilisiyle oynanır hale gelir. 

Gamelop kullanıcılarının aklına uygulamayla ilgili birkaç soru gelmektedir. ‘Oyunu Android cihazla değil de bilgisayarımla oynarsam daha düşük kalitede, donma kasma sorunlarıyla, eski sürümle mi oynayacağım’ diye bir soru akıllardan geçebilir. Bu sorulara cevaben:

Gameloop ile oynanan oyunun grafik kalitesi düşüş göstermez.  Android cihazla oynamaya göre daha kaliteli oyun kalitesi sağlar bile diyebiliriz. 

Gameloop’un yanı sıra kasmayan android emülatörleri incelediğimiz yazımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu