Gameloop

Gameloop simgesi

Tencent Games tarafından geliştirilen bu program ile Pubg mobile , Among us , Call of duty Mobile , Fortnite Mobile ve Free Fire gibi popüler oyunları oynayabilirsin.Ücretsiz
Türkçe +10
3.8 MB
Windows
final


Tencent şirketi ( Çin Merkezli bilişim Şirketi ) tarafından geliştirilen Gameloop, (Tencent Gaming Buddy) Android telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz oyunları Windows bilgisayarınızda da oynayabilmenizi sağlayan bir Android emülatörüdür. Aynı zamanda Gameloop, dünyanın en iyi android emülatörü olarak bilinmektedir. Gameloop programında PUBG Mobile, Call of Duty, Brawl Stars, Free Fire, Game of Sultans, Clash of Kings, Lords Mobile, Clash of Clans, Among Us, Subway Surfers, My Talking Tom, Ve oyun kütüphanesine sürekli yeni eklenen bir çok popüler oyun bulunur. Gameloop programındaki oyun sayısı 200’ün üstündedir. Gameloop programında aksiyon oyunları, FPS oyunları, gündelik oyunlar, RPG oyunları, stratejik oyunlar gibi birçok kategoride oyun bulunur. Gameloop ile mobil cihazlarınız ile dokunmatik ekran kullanarak oynadığınız oyunları bilgisayarınızda Klavye- Mouse ikilisini kullanarak keyifle oynayabilirsiniz.

Gameloop hakkında merak edilen sorular?

1-Android cihazlara göre Gameloop programında oynamak performans ve oyun kalitesi bakımından nasıl olacak? – Gameloop Mobil cihazlarda oynamaya göre daha yüksek performans sağlar. Grafik kalitesi ise mobil oyun ile aynı orandadır.

2-Gameloop ile oyun oynarken donma, gecikme gibi sorunlar yaşayacak mıyım? –Gameloop programının bir diğer artısı ise donma, gecikme sorunu olmadan oyunları oynayabilmenizdir.

3- Mobil oyunlara gelen güncellemeler Gameloop programında da olacak mı? – Evet güncellemeler geldiğinde program üzerinden de anında değişiklikler olacak.

Pubg mobile bilgisayarda oynamak için oyunun yapımcısı tencent games tarafından geliştirilen emülatör Gameloop’u deneyin. Biz denedik gayet hızlı ve kasmadan oynama imkanı sunuyor.

Gameloop Üzerinden Oyun Oynayanlar ile Android Cihaz Üzerinden Oyunu Oynayanlar Karşılaşır Mı?

Akıllara gelen bir diğer önemli soru da budur. Oyunlarda yaşanacak haksızlıkları önlemek adına Gameloop ile bilgisayarı üzerinden oynayan oyuncu ile Android cihazıyla oyun oynayan oyuncu karşılaşmaz. Aynı oyunda oynamazlar. Zira farklı cihazlarla oyunu oynamak oyuncuların çeşitli konularda eşit olmamasını sağlar. Genelde bilgisayarla oyun oynamak daha başarılı olmanızı sağlar. Oyuncuların hakkı ve emeği bu sayede gözetilmiş olur.Abone ol
Bildir
8 Yorum
Eski yorumlar
Yeni yorumlar En çok oy alan yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments

abi eski yüklüyo

abi ben giriyorum oyuna bazen çok kasıyo bazen yazılar karınca kadar oluyo bazen okuz gıbı oluyo sılıp tekrar kurucam

gameloop indiriyorum fakat error hatası alıyorum yukleme sorunu yaşıyorum neden ?

cok iyi oyun

gameloop sen warsyn o bize yetar