Facebook

4.6/5 - ( 488 )
Facebook simgesi

Facebook. Android ve iOS için ücretsiz indirebilir bedava yükleyebilir veya aynı şekilde aşağıdaki link ile güncelleme yapabilirsiniz. Facebook dünya da en popüler ve en çok aktif kullanıcısı bulunan sosyal ağ uygulamasıdır.Ücretsiz
Türkçe +69
50.2 MB
com.facebook.katana
5 Milyar+
Android / iOS / Windows
369.0.0.18.103
facebook uygulaması ekran goruntuleri

Facebook fotoğraf ve video paylaşmanın çok ötesinde bir kullanıma sahiptir. Bilgi paylaşmak, topluluklar ve gruplar oluşturmak, dayanışma ve sosyal platformların olduğu çok kapsamlı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Facebook’ta bir etkinlik oluşturabilir ve bunu herkese duyurabilir ve bu özelliği sayesinde de, doğum günü, düğün, imza günleri gibi organizasyonlar Facebook üzerinden herkese rahatça duyurulabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve diğer pek çok Facebook kullanıcı ile eklenen çeşitli oyunları oynayabilirsiniz. Son zamanların en popüler iletişim şekli olan Canlı Yayın özelliği ile takipçilerinize yayın açabilir ve can yayınlara katılabilirsiniz. Facebook tarafından da kullanılan story özelliğiyle 24 saatlik gönderiler oluşturabilirsiniz. Anlık olarak çekim yapıp paylaşabilirsiniz. Tüm bu paylaşımlarınızı emojiler ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.