Facebook

Facebook. Android için ücretsiz indirebilir ve yüklebilirsin. Veya güncelleme yaparak tekrar Giriş Yapabilirsiniz. Facebook dünya üzerinde en çok kullanılan en çok aktif üyesi olan sosyal ağ olarak liderliğini çıktığı günden beri korumaktadır.Ücretsiz
Türkçe +69
59 MB
com.facebook.katana
5 Milyar+
Android / iOS / Windows
335.0.0.28.118

Facebook sadece iletişim kurmak, fotoğraf ve video paylaşmanın çok ötesinde bir kullanıma sahiptir. Bilgi paylaşmak, topluluklar ve gruplar oluşturmak, dayanışma ve sosyal platformların olduğu bir sosyal ağdır. Facebook’ta bir etkinlik oluşturabilir ve bunu herkese duyurabilirsiniz. Etkinlik özelliği sayesinde, doğum günü, düğün, imza günleri gibi organizasyonlar Facebook üzerinden oldukça rahat duyurulabilmektedir. Arkadaşlarınız ve diğer pek çok Facebook kullanıcı ile eklenen çeşitli oyunları oynayabilirsiniz. Son zamanların en popüler aktivitesi olan Canlı Yayın özelliği sunulmakta. Facebook tarafından da kullanılan story özelliğiyle 24 saatlik gönderiler oluşturabilirsiniz. Anlık olarak çekim yapıp paylaşabilirsiniz. Tüm bu paylaşımlarınızı emojiler ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Facebook çok detaylı bir reklam paneline sahiptir duyurmak istediğiniz bir şeyi , ilgi alanlarını daraltarak detaylı hedefleme yapabilir ve başarılı bir reklam kampanyası oluşturabilirsiniz.