Facebook simgesi

En çok aktif kullanıcısı sayısını elinde tutan önder sosyal ağ uygulaması Facebook‘un sürekli güncellenip yeni özellikler eklenen uygulamasını ücretsiz indir ve yükle. Dilersen güncelleme yap.Ücretsiz
Türkçe
42.7 MB
com.facebook.katana
5 Milyar+
Android
312.0.0.45.117

Facebook ne işe yarar ? Nasıl kullanılır ?

Facebook’un amacı kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurabilmelerini sağlamaktır. Facebook birden fazla iletişimin özelliğine sahiptir. yükleyebilir ve arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. Fotoğraflarda ve videolarda düzenlemeler yapabilirisiniz. Ayrıca dilerseniz bu içerikleri fotoğraf albümü şeklinde de paylaşabilirsiniz. Video ve Gif paylaşma özelliği de bulunmaktadır. Arkadaşlarınızın paylaşımlarına yorum yapabilir beğenebilirsiniz.

Facebook sadece iletişim kurmak, fotoğraf ve video paylaşmanın çok ötesinde bir kullanıma sahiptir. Bilgi paylaşmak, topluluklar ve gruplar oluşturmak, dayanışma ve sosyal platformların olduğu sosyal bir ağdır. Facebook’ta bir etkinlik oluşturabilir ve duyurabilirsiniz. Etkinlik özelliği sayesinde, doğum günü, düğün, imza günleri gibi organizasyonlar Facebook üzerinden oldukça rahat duyurulabilmektedir. Arkadaşlarınız ve diğer pek çok Facebook kullanıcı ile eklenen çeşitli oyunları oynayabilirsiniz. Son zamanların en popüler aktivitesi olan Canlı Yayın özelliği sunulmakta. Facebook tarafından da kullanılan story özelliğiyle 24 saatlik gönderiler oluşturabilirsiniz. Anlık olarak çekim yapıp paylaşabilirsiniz. Tüm bu paylaşımlarınızı emojiler ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kısa dönem içerisinde Clubhouse benzeri sesli odaları uygulamaya ekleyecek olan Facebook’ta bir çok yenilik duyrulmaya devam ediyor.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments