Facebook Video indir

facebook video indir simgesi

Facebook Video indir. Android uygulaması ile dilersen Facebook hesabını bağlayarak veya Facebook üzerinde indirmek istediğin videonun URL’sini kopyala & yapıştır yaparak anında ücretsiz telefonuna video yükleyebilirsin.Ücretsiz
Türkçe
8,3MB
fb.video.downloader
50 milyon+
Android
4.5.6
Facebook'tan Video indir Android

Facebook video indirme uygulaması üzerine arayışların son dönemlerde oldukça artış göstermiştir. Bu artışın en temel nedeni ise, söz konusu uygulamayı kullanan kişilerin sayısında da bir artış medyana gelmesidir. Facebook uygulamasını kullanan kişilerin, uygulama üzerinde gördükleri videoları beğenmeleri ve indirmek istemeleri ise oldukça doğaldır. Bu bağlamda kullanılması mümkün olan Facebook Video İndir uygulaması ve bu uygulamaya yönelik sorulması muhtemel olan “Facebook Video İndir uygulaması nedir?” “Facebook Video İndir uygulaması nasıl kullanılır?” sorularına yönelik bilgiler aşağıda verildiği gibidir.

Facebook Video İndir Uygulaması Nedir?
Facebook Video İndir uygulaması, bünyesinde Facebook üzerinden video indirme konusunda birden fazla yöntem bulunduran en işlevli ve en pratik uygulamalardan bir tanesidir. Kişilerin en iyi Facebook video indirme uygulaması olarak anılması mümkün olan bu uygulamayı yoğun olarak tercih etmelerinin en temel nedeni ise, herhangi bir giriş yapma zorunluluğunun bulunmamasıdır. Yani, kişilerin uygulamaya herhangi bir kişisel bilgi sunumunda bulunmadan, yalnızca bir link aracılığı ile istedikleri videoları telefonlarına indirmeleri ve bu bağlamda istedikleri videoları kaydetmeleri mümkündür.

Facebook Video İndir Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın,
  • Ardından indirmek istediğiniz videoya gidin
  • Cihaza kaydetmek için var olan indir butonuna tıklayın ve videoyu telefonunuza indirin.

Ya da herhangi bir veri paylaşımında bulunmadan, tamamen güvenilir ve zahmetsiz bir şekilde videonuzu indirebileceğiniz diğer yöntemi deneyin; yine telefonunuza indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın, Facebook Video İndirme uygulamasının içerisinde yer alan link yapıştırma butonuna tıklayın, Ardından “İndir” yazan butona tıklayarak videoyu telefonunuza indirin. Görüldüğü üzere Facebook video indirme uygulaması herhangi bir zahmete girmeden uygulama indirmeyi mümkün kılmaktadır.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments