Dijital Operatör

Dijital Operatör uygulaması ile Turkcell hattınızın kontrolü cebinizde. Superonline hesabınızın kontrolünü de kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Salla kazan ile bedava internet hakkı alabilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe
42 MB
com.ttech.android.onlineislem
50 milyon+
Android
14.3.2

Hattınız ister faturalı ister faturasız olsun hattınızın detaylarını inceleyebilir, kullanımlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde internete bağlı olduğunuz her an en yakın Turkcell bayisi cebinizde olacak. Hat işlemlerinizi bir yere gitmeye gerek kalmadan mobil cihazınızdan halledebileceksiniz. Dijital operatör ile ;

  • Fatura detaylarınızı görüntüleyebilir
  • Kullanım detaylarını inceleyebilir
  • Hattınıza TL yükleyebilir
  • Faturanızı ödeyebilir
  • Hat ayarlarınızı güncelleyebilir
  • Paket satın alabilirsiniz.

Dijital Operatör, Turkcell’in size sunduğu ayrıcalıklardan ve kampanyalardan sizi anında haberdar edecektir.
Dijital Operatör uygulamasında ‘Dijital Yardım’ bölümü bulunmaktadır. Bu bölümden yaşadığınız sorunlarla ilgili destek alabilirsiniz.

Dijital Operatör ile sevdiklerinizin hesabına yükleme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi ise banka veya kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasıyla hat çekmeyen yerlerde yardım alabilirsiniz. Hattınızın çekmediği bir yer bulursanız uygulama içerisinden bağlantı kontrolü sağlayabilirsiniz. Dijital Operatör ile sorununuzu yetkililere iletebilir bir talep oluşturabilirsiniz.

Dijital Operatör ile her hafta ‘Salla Kazan’ kampanyasıyla ücretsiz hediyeler ve bedava internet kazanabilirsiniz.
Dijital Operatör uygulamasında bir hatırlatıcı bulunmaktadır. Özel günlerinizi, fatura zamanınızı, kontratı bitmiş paketinizi, size özel kampanyaları bu hatırlatıcı sayesinde öğrenebilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasında bulunan Hediye Kılavuzu ile saha önceden kazandığınız hediyeleri veya ilerde kazanabileceğiniz hediyeleri, kampanyaları, fırsatları görüntüleyebilirsiniz. Kazandığınız hediyeleri dilerseniz istediğiniz zaman kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.