Çiçek Sepeti Simgesi

Çiçek Sepeti sevdiklerinize hediye gönderebileceğiniz bir uygulamadır. Çiçek Sepeti Uygulamasını kullanarak sevdiklerinize hediyeler gönderebilir, onları sevindirebilirsiniz.Ücretsiz
Türkçe
94 MB
com.ciceksepeti.ciceksepeti
5 milyon+
Android
5.5.0

Çiçek Sepeti com Türkiye’nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahiptir. Günümüzde Türkiye’de çiçek göndermek için kullanılan en popüler yol Çiçek Sepeti’dir. Çiçek Sepeti uygulamasında çiçeğin yanı sıra birçok kategoride hediyelikler mevcuttur. Çiçek Sepeti uygulamasında çiçek dışında Bonnyfood, takı, saat, parfüm, kişisel bakım ürünleri, ev hediyelikleri, moda, spor, elektronik, hobi, kitap, oyuncak, süpermarket, petshop gibi kategoriler de bulunur. Çiçek Sepeti hediyelerini her geçen gün arttırmakta ve her türlü özel gün için hediyelik bulundurmaktadır. Özel günleriniz için uygulama içerisinde bir hatırlatıcı da bulunmaktadır. Unutsanız bile özel günü uygulama size hatırlatacak ve kolayca gün içinde hediyenizi gönderebileceksiniz. Oturduğunuz yerden uygulamayı kullanarak Türkiye2nin dört bir yanından sevdiklerinize hediye gönderebilirsiniz.

Çiçek Sepeti uygulamasında hediyenizin kategorisini fiyatını özelliklerini filtreleyebilir, aradığınız hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Çiçek Sepeti uygulaması sade bir arayüze sahiptir. Uygulamanın kullanımı kolaydır.

Uygulama üzerinden aldığınız hediyenin durumunu da takip edebilirsiniz. Hediyenizin gideceği zamanı seçebilirsiniz. Çiçek Sepeti uygulamasında destek menüsü bulunur. Siparişinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda yardım alabileceksiniz. Çiçek Sepeti uygulaması web sitesindeki tüm işlevlerini barındırır.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir