Android oyunları bilgisayarınızda oynayın ve bilgisayarınızı bir tablet gibi üstelik klavye mouse veya oyun konsolları ile kullanın. Mobilde yaşadığınız birçok sorunu ortandan kaldırır.Ücretsiz
Türkçe
1.2 MB
Windows
4 ve “5 Beta”
BlueStacks

BlueStacks Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Oynamaktan zevk aldığınız oyunları geniş ekranda oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Telefonda yaşadığınız birçok sorunu ortandan kaldırıp kesintisiz oyununuza devam edin. Mobil için tasarlanan çoğu oyunu bilgisayar üzerinden de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu sayede, farklı platformlarda canlı olarak oyunlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın kamera, mikrofon, fare gibi diğer özellikleri ile sorunsuz olarak çalışır.

Mobil cihazlarınızdaki uygulamaları tüm fonksiyonları ile çalıştırmak pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzun desteklemediği bir uygulama varsa eğer BlueStacks ile bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla girebilirsiniz. Daha evvel kullanamadığınız ve merak ettiğiniz uygulamalara bu sayede göz atabilirsiniz.

Cep telefonlarımıza çok sık uygulamalar yükleriz. Bu durum telefonunuzun performansını düşürebilir ve yavaşlamasına neden olur. BlueStacks sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Telefonunuza ağır gelen uygulamaları BlueStacks üzerinden kullanabilirsiniz. Hafıza sorunu yaşayan telefonlar için güzel bir çözüm olacaktır.

Telefonunuz ile senkronize bir şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle masaüstünde giriş yaparken gmail hesabınızı girmeniz gerekiyor. Bu şekilde uygulamalara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir