BlueStacks

Android oyun ve uygulamaları Windows işletim sistemli bilgisayarınızda çalıştırıp klavye & fare ikilisi ile mobil oyunlar oynayabilirsiniz. Oynamaktan zevk aldığınız oyunları geniş ekranda oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.Ücretsiz – Reklam içerir
Türkçe +16
1.11 MB
Windows
5 (Son)

Telefonda yaşadığınız birçok sorunu ortandan kaldırıp donma ve kasma olmadan oyununuza devam edin. Klavye mouse ikilisi ile mobil oyunları oynayabilir ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu sayede, farklı platformlarda canlı olarak oyunlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın kamera, mikrofon gibi diğer donanımlar ile sorunsuz olarak çalışır.

Mobil cihazlarınızdaki uygulamaları tüm fonksiyonları ile çalıştırmak pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzun desteklemediği bir uygulama varsa eğer BlueStacks ile bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla tüm fonksiyonlarını kullanarak girebilirsiniz. Daha evvel kullanamadığınız ve merak ettiğiniz uygulamalara bu sayede göz atabilirsiniz.

Cep telefonlarımıza çok sık uygulamalar yükleriz. Bu durum telefonunuzun performansını düşürebilir ve yavaşlamasına neden olur. BlueStacks sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Telefonunuza ağır gelen uygulamaları BlueStacks üzerinden kullanabilirsiniz. Hafıza sorunu yaşayan telefonlar için güzel bir çözüm olacaktır.

Bilgisayardan giriş yaparken Google hesabınızı girmeniz gerekiyor bu sayede telefonunuz ile senkronize bir şekilde çalışır. Bu şekilde uygulamalara kaldığınız yerden ve istediğiniz cihazdan devam edebilirsiniz.