BiP

Turkcell BiP Mesajlama uygulaması ile ücretsiz ve güvenli bir şekilde mesajlaşabilir ve Turkcell kullanıcısı iseniz BiP kullanarak Bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava yüklenir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Ücretsiz +Bedava internet
Türkçe +3
94 MB APK
com.turkcell.bip
50 milyon+
Android / iOS
3.79.14
Turkcell Bip mesajlaşma Android ekran görüntüleri

Turkcell tarafından geliştirilen BiP mesajlaşma ugulaması, çıktığı günden beri birçok kullanıcının çeşitli imkanlarla anlık olarak konuşmasını sağlıyor. Kullanıcılar kendini rengarenk çıkartmalarla, giflerle, emojilerle ve çevrim içi oluşturabildikleri ‘’capsler’’ ile eğlenceli yoldan ifade edebiliyorlar. Turkcell operatörünü kullanıyorsanız fotoğraf, ses kaydı, video ve daha birçok dosyayı paylaşabildiğiniz uygulamayı “internet paketinizden eksilme olmadan” ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Ve ekstradan bedava internet kazanma şansı yakayalabiliyorsunuz. Diğer operatörlerde ise internet paketi üzerinden ücretlendirme yapılıyor.

Uçtan uca sifreleme sistemiyle kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini sağlayan BiP Mesajlaşma uygulaması ile Para transferi. Hesap numarası ya da IBAN girme gibi yorucu basamaklarla uğraşmak yerine para göndermek isteyeceğiniz kişinin telefon numarasına direkt olarak para gönderebiliyorsunuz. BiP Mesajlaşma uygulaması sadece iletişim ihtiyacını gidermiyor, aynı zamanda “keşfet” kısmı ile bir sosyal medya ve haber uygulamasının sunduğu hizmetleri de karşılıyor. Spor, teknoloji ve moda gibi bir çok kategoriyi kapsayan keşfet bölümü son gelişmelerden haberdar olmanızı oldukça kolaylaştırıyor.

Uygulamanın artı özellikleri :

  • Titreşim gönderme özelliği
  • Oyunlar
  • Keşfet bölümü
  • Fotoğraf, video gibi medya dosyalarının kalitesini belirleyerek yollayabiliyorsunuz.
  • İçerdiği Türkçe çıkartmalar
  • En büyük avantajı olarak gösterebileceğimiz para transferi
  • BiP uygulamasının belki de en farkındalık yaratan özelliği ise acil durum sistemi oluyor. Deprem ve afetler sırasında önceden belirlediğiniz 10 kişiye anında bildirim gönderebilir ya da acil durum telefonlarına (AKUT, AFAD, UMKE, 112 Acil, 155 Polis ve 110 İtfaiye gibi) tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.