Battlefield Mobile

Battlefield Mobile Google PlayOyunda ; Operatör, hücum, destek, sağlıkçı, gibi sınıflar yer alacaktır. Bilgisayar oyunundan daha farklı olacak ! Battlefield mobile için bu açıklamayı yapan üretici oyuna yeni bir soluk kattıklarını ifade ediyor. Fps oyunlarından birisi olacak olan Battlefield heyecanla beklenmektedir.Ücretsiz
ingilizce
com.ea.gp.apexlegendsmobilefps
Android
Android

Günümüzde mobil oyunlar oldukça popüler olarak bir çok markette yerini almaktadır. Hatta mobil oyunların marketlerde en çok indirilen uygulamalar arasında olduğunu görmekteyiz. Bunlardan birisinin de 2022 ‘ de mobil cihazlar için piyasaya sürülecek olan Battlefield mobil oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Android 7 ve üstü sistem gereksinimi olacağı düşünülmektedir.

Beta testleri neleri kapsayacak ? Yalnızca Grand Bazaar haritasıyla piyasaya sunulacak olan Battlefield 2021 sonbaharında beta sürümünü yayınlayacaktır. Oyuncu sınıfları seçilebilecek !

Oyun genel olarak Valorant ve Warrock ‘ oyununun karakter özelliklerinin uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkmaktadır.

EA games tarafından üretilen Battlefield Mobile birçok kullanıcı tarafından heyecanla beklemektedir.

Bilgisayar oyunlarının mobil dünyaya taşınmasında büyük bir çağ atlatan PubG, en çok kazandıran mobil oyundanlar birisi olmuştur. Bununla birlikte Call of Duty , Battlefield gibi birçok oyun mobile dünyaya taşınmaktadır.

Ücretsiz bir şekilde yayınlanacak olan Battlefield, birçok oyunda olduğu gibi üçüncü şahıs modu gibi özelliklere sahip bir şekilde marketlere yüklenecek. Mobil oyunların bilgisayar oyunlarından farklarından birisi olan bu kamera özelliği Call of Duty, Pubg vb. bir çok fps oyununda kullanılmaktadır. Peki nedir bu üçüncü şahıs modu ? Bu mod ile karakterimizi sırt kısmından görerek daha büyük bir görüş açısına sahip olduğumuz oyun oynanış biçimidir. 2022 sonlarında çıkacak olan bu oyun ile ilgili henüz bir ekran görüntüsü veya haritalar paylaşılmamıştır. Geliştirici tarafından yapılan açıklamaya göre oyun bilgisayar versiyonunda olduğu gibi direk aynı şekilde mobile taşınmayacak. Üzerinde değişiklikler yapılarak optimizasyonu sağlanmış bir biçimde PC versiyonundan farklı bir şekilde yeni özellikleriyle marketlerde yerini alacaktır.