Anydesk

anydesk simgesi

Hızlı ve ücretsiz uzak masaüstü uygulaması ile isterseniz aynı işletim sistemi veya diğer işletim sistemleri arasındaki cihazları birbirine bağlayarak dilediğiniz cihazı uzaktan yönetin.Ücretsiz
Türkçe +13
3.8 MB
Windows / MacOS / Android / iOS
6.3.2
Anydesk

İşlerinizi halletmek için her zaman bilgisayarınızı yanınızda bulunduramayabilirsiniz. İşte tam bu noktada yardımcı olacak olan program kesinlikle Anydesk oluyor tabiki sadece bununla sınırlı değil işletim sistemleri arasında tüm cihazlara destek verebilir veya destek alabilirsiniz.

2015’ten beri Anydesk, telefonunuzdan ya da bir başka bilgisayardan kendi bilgisayarınızı ve ya diğer cihazları yönetmenizi sağlıyor. Tamamen kendi bilgisayarınızdaymış gibi gezinebileceğiniz Anydesk ile aynı zamanda teknik olarak başkalarına da yardım edebilirsiniz. İki cihazı birbirine bağlayan bu program; Windows, Linux, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde hizmet veriyor.

Nerede olursanız olun Anydesk kullanarak dosya transferi, uzaktan yazdırma, özelleştirilmiş koruma yöntemlerini ve daha fazlasını yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Özellikle büyük şirketler tarafından müşteri hizmeti alanında sorun çözme ve yardım odaklı kullanılıyor. Geliştiricilerinin üzerinde durduğu bir diğer konu ise kesinlikle inanılmaz derecede akıcı ve zayıf bağlantılı cihazlarda bile kesintisiz yansıtma özelliğidir. Ayrıca hem aktaran hem de aktarılan cihaz için yüksek düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Teknolojinin sürekli geliştiği dünyamızda özellikle birçok sektörün online olarak yürütüldüğünü düşünürsek cihazları uzaktan kontrol edebilmek büyük ölçüde önem kazanıyor. Ek olarak sadece tek bir cihaza değil birden fazla cihaza da aynı anda otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Hatta bu sayede şirketlerdeki müşteri sorunlarının dağılım grafiği bile hesaplanabiliyor.

anydsek ekran goruntusu