Hızlı ve ücretsiz uzak masaüstü uygulaması ile isterseniz aynı işletim sistemi veya diğerleri arasındaki cihazları birbirine bağlayarak dilediğiniz cihazı uzaktan yönetin. Destek verin veya destek almak için kullanın.Deneme
Türkçe
3.6 MB
Windows
Son sürüm 12.05.2021
Anydesk
anydsek ekran goruntusu

İşlerinizi halletmek için her zaman bilgisayarınızı yanınızda bulunduramayabilirsiniz. İşte tam bu noktada yardımcı olacak olan program kesinlikle Anydesk oluyor. 2015’ten beri Anydesk, telefonunuzdan ya da bir başka bilgisayardan kendi bilgisayarınızı yönetmenizi sağlıyor. Tamamen kendi bilgisayarınızdaymış gibi gezinebileceğiniz Anydesk ile aynı zamanda teknik olarak başkalarına da yardım edebilirsiniz. İki cihazı birbirine bağlayan bu program; Windows, Linux, MacOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde hizmet veriyor.

Nerede olursanız olun Anydesk kullanarak dosya transferi, uzaktan yazdırma, özelleştirilmiş koruma yöntemlerini ve daha fazlasını yapma imkanına sahip oluyorsunuz. Özellikle büyük şirketler tarafından müşteri hizmeti alanında sorun çözme ve yardım odaklı kullanılıyor. Geliştiricilerinin üzerinde durduğu bir diğer konu ise kesinlikle inanılmaz derecede akıcı ve zayıf bağlantılı cihazlarda bile kesintisiz yansıtma özelliğidir. Ayrıca hem aktaran hem de aktarılan cihaz için yüksek düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Teknolojinin sürekli geliştiği dünyamızda özellikle birçok sektörün online olarak yürütüldüğünü düşünürsek cihazları uzaktan kontrol edebilmek büyük ölçüde önem kazanıyor. Ek olarak sadece tek bir cihaza değil birden fazla cihaza da aynı anda otomatik olarak bağlanabilirsiniz. Hatta bu sayede şirketlerdeki müşteri sorunlarının dağılım grafiği bile hesaplanabiliyor.


Abone ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Okey simgesi
  Okey
  internetsiz okey oyunu
  Okey oyna, Okey APK
 • Gameloop simgesi
  Gameloop
  PC'de Pubg Mobile oyna
  Android Emülatörü
 • Telegram simgesi
  Telegram
  Basit, hızlı ve güvenilir mesajlaşma
 • Letgo simgesi
  Letgo
  Araba, Mobilya, Kıyafet Al ve Sat
  Alışveriş uygulaması al veya sat
 • Pubg Mobile simgesi
  Pubg Mobile
  Popüler hayatta kalma oyunu
  Mobilde veya masaüstüne oyna
 • Vodafone yanimda simgesi
  Vodafone Yanımda
  GSM operatörü hizmetleri
  Bedava internet için çarkı çevir